SLEVA 10% na BIOPOTRAVINY (bližší info na Facebooku nebo na úvodní stránce)

Eko drogerie, mýdlové ořechy na praní -> Prací prostředky, mýdlové ořechy na praní

Gel na skvrny s kartáčkem 200ml/SODASAN 

Cena:
Množství skladem:1
Množství:

Gel k odstraňování skvrn a předúpravě silného znečištění textilií. Je vhodný pro bílé i barevné prádlo. Odstraňuje skvrny např. od trávy, krve, kakaa, ovoce.

Upozornění: Nevhodný pro velmi jemné textilie. Před použitím prověřte stálobarevnost textilie a dbejte ošetřovacích pokynů na prádle.

SODASAN výrobky přírodu nezatěžují

Jsou 100 % odbouratelné, během několika dnů se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky. SODASAN využívá čistící sílu přírody. Účinkují stejně dobře jako běžné prostředky! Ty jsou ale vyrobeny z ropy a mohou způsobit kožní alergie.

TENZIDY jsou povrchově aktivní látky, které snižují povrchové napětí a tím usnadňují rozpouštění a odstranění nečistot. Tenzidy použité ve výrobcích zn. SODASAN jsou vyrobeny z cukru, mléčné bílkoviny či kokosového a palmového oleje pocházejícího z Fair trade projektů.

SILIKÁTY se používají proti zšednutí barev a proti korozi. Získávají se roztavením písku se sodou a jsou díky své alkalitě schopné tuk na nádobí zmýdelnit a tím zajistit jeho rozpustnost ve vodě.

CITRÁTY jsou používány k rychlému vázání vodního kamene ve studené vodě. Získávají se fermentací vedlejších produktů při výrobě cukru (např. melasy) a chrání myčku před usazeninami.

Zásady Sodasanu:

- základ produktů na mýdlové bázi jsou výlučně oleje z kontrolovaného ekologického zemědělství
- podpora sociálně ohleduplné zemědělství v zemích třetího světa (oleje z Fair Trade projektů)
- žádné syntetické konzervanty nebo syntetické vonné látky
- žádné přísady z chlorové chemie
- žádné přísady, které byly vyrobeny pomocí genových technologií
- žádné pokusy na zvířatech ať už přímo či nepřímo

Složení: > 30% voda, 15-30% rostlinné mýdlo*, 5-15% ethanol, < 5% glycerin*, éterické oleje obsahující limonen, citral, linalool a citronellol.

*Suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství

logo ECOCERT

ECO GARANTIE

Vegan

« zpět