Jsme z dovolené zpět, objednávky vyřizujeme každý den. Přejeme Vám krásné léto!

Tibetská medicína EPAM - Boris Tichanovský: tinktury, tobolky, zelený jíl -> Tinktury Epamy

Epam 8 traumatický (hojivý) - sprej 50ml/EPAM 

Cena:
Dostupnost:Běžně dodáváme do 7 dnů
Množství:

Je vyroben na stejné propolisové bázi jako všechny EPAMy, ale jedna z jeho složek – mumio - je ve velké převaze. Proto je i jeho cena vyšší oproti dosavadní řadě EPAMů. Byl vyvinut pro účinek na nejnižších stupních patologického procesu, při neovladatelných buněčných procesech (včetně zhoubných nádorů a novotvarů).

Použití: Akutní onemocnění. Vředově-nekrotické procesy měkých tkání a žaludečně-střevního traktu, vředy. Urychlení procesu hojení v pooperačním období. Toxiko-septická onemocnění (akutní střevní infekce, hnisavé angíny). Popáleniny, ztráta krve. Obnova endokrinní regulace.

Dávkování: daný počet kapek dát pod jazyk, ponechat 2–3 minuty, poté polknout. Zdravým osobám na podporu zdraví 5–10 kapek 1x denně pod jazyk. Pro prevenci před a v období chřipkové epidemie 10–15 kapek pod jazyk, 2x denně. Při chřipce, bronchitidě 20 kapek každou hodinu nebo každé 2 hodiny pod jazyk. EPAM ve spreji se používá při akutních bolestech v zadní části krku. Každou hodinu nebo každé 2 hodiny několikrát příslušný EPAM nastříkáme do zadní části krku a necháme působit. Děti: užívají stejně často jako dospělí, dle předchozího popisu, ale následující množství: Do patnácti let věku dítěte jednu kapku za každý rok věku – 1 rok = 1 kapka. Děti od patnácti let užívají EPAM stejně jako dospělí. Inhalace: 1 ml EPAMu vložit do inhalátoru a vdechovat. Kapky do nosu: EPAM zředěný vodou 1:1, 1:2, 1:4 (děti 1:2, 1:4). Pokud někdo snese, lze použít i neředěný, to záleží na individuální citlivosti člověka.

Složení: EPAM 8 obsahuje kvalitní propolis, který je také základní ingrediencí všech biostimulátorů EPAM. Kromě účinných látek, které se v propolisu nacházejí, v sobě nese velké množství léčebných energoinformačních struktur oblasti, ze které pochází. Je to dáno především tím, že včely tvoří propolis z obrovského množství organických a neorganických látek, které sesbírají z různých přírodních zdrojů. EPAM 8 dále obsahuje velké množství kvalitního mumia, čerstvý ženšen, kozlík, pupeny borovice, pitná voda, jemný melassový líh, glycerol lékopisné kvality.

« zpět