Dopravné do cca 5000 BALÍKOVEN pouze 65 Kč (zásilky v hodnotě od 1500 Kč zdarma).

Přírodní a alternativní medicína, doplňky stravy, tinktury, byliny, léčivé masti a oleje -> Aloe vera, doplňky stravy, vitamíny, minerály

Yucca + inulín 60kapslí/UNIOS PHARMA  

Cena:
Množství skladem:0

Na začátku vědeckého zkoumání této rostliny byla skutečnost, že kmeny pouštních indiánů používají Yuccu v lidovém léčitelství na široké spektrum potíží. Tito lidé se přitom dožívají výrazně vyššího věku než okolní populace, které Yuccu nepoužívaly. Je vhodná jako účinná detoxikační kůra - zbavuje organismus škodlivých látek (detoxikace). Inulín je polysacharid, prebiotikum, tj. potrava pro probiotika. Napomáhá osídlení tlustého střeva správnými bakteriemi a podporuje správné vylučování. Stav tlustého střeva má zásadní vliv na imunitu a celkový stav organismu.

Kontraindikace, vhodnost vždy konzultujte se svým lékařem!
1) nepodávat u endoprotéz, u kardiostimulátorů, u transplantací
2) u diabetiků I. typu dávkovat opatrně, je nutno měřit denně glykémii

Doporučené denní dávkování: 2-4 kapsle denně, nutno dodržovat pitný režim - vypít nejméně 2 litry tekutiny.

Složení: 300 mg yuuca prášek z dužiny kořene rostliny (juka, yucca schidigera), 150 mg inulín (prebiotikum, vláknina z čekanky), želatinová kapsle.

Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nedoporučuje se těhotným a kojícím ženám a dětem. Skladovat v suchu, temnu a mimo dosah dětí! Distribuce: UNIOS Pharma s.r.o., Roztoky u Jilemnice 401.

« zpět