Dopravné do cca 5000 BALÍKOVEN pouze 65 Kč (zásilky v hodnotě od 1500 Kč zdarma).

Přírodní kosmetika -> Péče o zuby

Zubní pasta AloeFresh Whitening (bělicí) 100ml/ESI 

Cena:
Množství skladem:0

Čistě přírodní gelová zubní pasta z Aloe vera s bělicím účinkem. Carboxymethylchitosan dlouhodobě snižuje pH v ústech a zabraňuje tak tvorbě zubního kazu. Doporučuje se především pro svůj bělicí účinek. Pravidelným používáním se zubní sklovině postupně navrací její původní bělost a lesk. Jedinečná kombinace aktivních přírodních látek odstraňuje nežádoucí skvrny ze zubní skloviny, očišťuje ji a obnovuje její přirozenou bělost.

Neobsahuje fluor, parabeny, SLS (syntetické pěnivě látky) ani syntetická barviva.

Aloe vera - antibakteriální, antiseptický a zklidňující účinek

Islanský lišejník - odstraňuje skvrny a očisťuje sklovinu

Lípa - zamezuje vzniku skvrn

Tea-tree olej - přirozené antiseptikum

Křemen - přirozeně bělí zuby

Peprmint a menthol - přirozená chuť

Carboxymethylchitosan - ochrana zubní skloviny, vyrovnává pH v ústech

Pravidelným používáním výrobků AloeFresh s jedinečnou skladbou přírodních látek zamezíte tvorbě zubních kazů, onemocnění dásní, tvorbě zubního plaku a docílíte zdravého, přirozeně bílého chrupu.

Obvyklou součástí zubních past je určité procento vody, která však nemá žádný zvláštní účinek. Ve výrobcích AloeFresh bylo toto procento vody nahrazeno směsí čisté šťávy z aloe vera a dalších přírodně aktivních látek. Další účinnou složkou přípravků AloeFresh je carboxymethylchitosan. Klinické studie potvrdily jeho pozitivní účinky v oblasti prevence onemocnění zubů a dásní, neutralizuje pH v dutině ústní. Studie rovněž prokázaly, že carboxymethylchitosan působí po dobu několika hodin, čímž výrazně snižuje riziko vzniku zubního kazu.

Produkty společnosti ESI jsou vyrobeny z přirozeně pěstovaných rostlin bez použití pesticidů a chemických hnojiv. Přípravky AloeFresh neobsahují fluor a jsou slazeny xylitolem. Xylitol je přírodní sladidlo a na rozdíl od běžného cukru má příznivé účinky na zubní sklovinu. Podle posledních vědeckých poznatků dokonce působí proti vzniku zubního kazu.

Země původu: Itálie 

Složení: Glycerin, Hydrated Silica, Sorbitol, Aqua, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Carboxymethyl Chitosan, Mentha Arvensis Oil (máta), Xhanthan Gum, Aloe Barbadensis (aloe vera), Cetraria Islandica Extract (pukléřka islandská), Aesculus Hippocastanum Bark Extract (jírovec maďal), Tilia Cordata Extract (lípa srdčitá), Menthol (máta), Malaleuca Alternofolia Leaf Oil (tea-tree olej), Sodium Hydroxymethylglycerinate, Xylitol, Citrid Acid, Cl 75810 (chlorofyl - přírodní barvivo), Limonene.

« zpět