Jsme z dovolené zpět, objednávky budeme vyřizovat 17.7.2018. Přejeme Vám krásné léto!

Aloe vera, doplňky stravy, vitamíny, minerály

Alfalfa (vojtěška) 600mg 90tablet/UNIOS PHARMA  

Cena:
Množství skladem:0

ALFALFA 600 mg - vojtěška / Medicago Sativa / je známa svým vysokým obsahem bílkovin až 40 %, tedy podstatně více, než většina druhů živočišné stravy. Najdeme zde i zastoupení všech 8 esenciálních aminokyselin. Rovněž je vojtěška známa svým vysokým obsahem vitaminu A, respektive beta karotenu a dalších karotenoidů, dále vitaminy E, D, K a vitaminu B6 - pyridoxinu. Obsahuje také určité množství vitaminu C a tzv. vitaminu U, který představuje faktor, chránící před žaludečními a dvanácterníkovými vředy. Mimo to obsahuje celou řadu minerálních látek (draslík, vápník, fosfor, železo), cenné enzymy a chlorofyl, který má dezinfekční a antiseptický efekt. Podporuje vstřebávání a využití cukrů, bílkovin, vápníku, železa a jiných stopových prvků, zlepšuje metabolismus a činnost imunitního systému. Vede ke zklidnění artritických a revmatických bolestí. Zlepšuje trávení , působí proti nadýmání a nechutenství, osvědčuje se při neutralizaci kyselé žaludeční šťávy. Zlepšuje stav diabetiků, detoxikuje trávící trakt a napomáhá činnost detoxikačních orgánů těla. Osvědčuje se při hojení vředové nemoci žaludku a dvanácterníku. Pomáhá odstraňovat z organismu kyselinu močovou a je proto velmi vhodná při potížích se dnou. Potlačuje akutní i chronické záněty prostaty a močového měchýře, obecně zmírňuje veškeré záněty. Zlepšuje metabolismus a celkově zkvalitňuje trávící proces. Posiluje obranyschopnost organismu, zvyšuje zdatnost a výkonnost a je proto vhodná pro sportovce a při těžké fyzické práci. Pomáhá udržet ecidobazickou rovnováhu těla - snižuje překyselení organismu. Hospodaření s kyselinami a zásadami v těle má velký vliv na naše zdraví.

Arabové pojmenovali tuto rostlinu AL-FAL-FA - otec všech potravin. Po staletí byla používána v alternativní medicíně jako prostředek proti stárnutí a k celkovému posílení organismu. Účinky nastupují pozvolna, ale jsou intenzivní. Asi po 2-3 měsících pravidelného podávání je doporučeno udělat přestávku 1 měsíc.

Účinky:

- podporuje činnost žaludku a zlepšuje zažívání
- pomáhá předcházet vředové chorobě žaludku a dvanácterníku
- pomáhá vylučovat přebytečnou vodu z těla
- působí proti únavě a vyčerpání - zvyšuje fyzickou sílu a zdatnost
- působí proti ztuhlosti a bolestivosti kloubů, pomáhá eliminovat otoky
- pomáhá při potížích způsobených dnou (je velmi účinná na dnu)
- potlačuje akutní i chronické záněty prostaty a močového měchýře
- je to vynikající detoxikační prostředek pro organismus
- zpomaluje proces stárnutí
- vhodné je podávání u rostoucích dětí a u sportovců
- pomáhá udržet acidobazickou rovnováhu těla

Dávkování: 1-2 tablety 3x denně s jídlem.

Složení: 600 mg alfalfa (vojtěška), nosič (fosforečnan vápenatý), kyselina stearová, stabilizátor (mikrokrystalická celulóza, karboxymethylcelulóza), nosič (stearan hořečnatý), látka protispékavá (oxid křemičitý).

« zpět