Zboží, které je skladem, zasíláme ihned. Dopravné od 59 Kč do 2000 balíkoven v ČR.

Aloe vera, doplňky stravy, vitamíny, minerály

Aloe vera šťáva + Noni šťáva 1000ml/ESI 

Cena:
Dostupnost:Běžně dodáváme do 7 dnů
Množství:

Spojením šťávy z ALOE a NONI vzniká synergický efekt (obě složky se navzájem posilují ve svých účincích). Šťáva není ředěná ani jinak upravována.

Pro své léčebné účinky byla Aloe vera vyhledávána již ve starověku. Moderní výzkumy potvrzují její blahodárné účinky na lidský organismus a Aloe vera se stává nedílnou součástí kosmetických i medicínských přípravků. Její šťáva je bohatá na vitamíny, minerální látky, aminokyseliny, enzymy a zhruba čtyři sta dalších účinných látek pomáhajících v léčbě zánětů, bakteriálních a mykotických infekcí, podráždění trávicího ústrojí, snižují hladinu cukru v krvi a rozšiřují a čistí cévy. Má široké možnosti využití díky mnoha léčebným vlastnostem doloženým v odborné literatuře, kde je tento prostředek charakterizován jako optimální pomocník při zánětlivých onemocněních trávicího a střevního ústrojí a jako nedráždivá a pročišťující látka optimalizující proces zažívání.

Noni ovoce pochází přímo z Havaje z vulkanických polí bohatých na živiny a stopové prvky. Díky přítomností aktivních složek Aloe a Noni, které se ve vyváženém poměru posilují a doplňují, je tento doplněk stravy vhodný pro podporu dobrého trávení a přirozené imunity. Pro příjemnější chuť a posílení účinku je receptura obohacena o med a borůvkovou šťávu.

Záruka ESI:

* Nepasterizováno.
* Bez přidaného cukru a barviv.
* Čistá šťáva - neředěná vodou.
* Jedinečná formule zpracování čistého gelu ze střední části listu.
* Získáno přímo z čerstvé dužiny, krájené ručně.
* Získáno sběrem v USA, pěstováno bez použití chemických látek podle zásad bio-organického zemědělství.
* Systém zpracování za studena.
* NONI pěstováno v tropické oblasti Tichého oceánu - oblast Havaje, na vulkanických polích, kde díky vysoké hladině výživných složek není potřeba používat chemická hnojiva.

Dávkování: Pro co nejlepší využití pozitivních účinků výrobků je doporučována konzumace 1 odměrky o 25 ml šťávy 3x denně v koncentrované formě nebo ředěné vodou nalačno. Před použitím protřepat. Po otevření skladovat v chladničce a spotřebovat do 1 měsíce. Aloe Vera ESI je přírodní produkt a jeho chuť i barva může být v různých variacích, aniž by tím byla jakkoli ovlivněna kvalita výrobků.

Upozornění: Držte z dosahu dětí do věku tří let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno těhotným ženám.

Složení: čistá šťáva z Aloe vera (Aloe Barbadensis Miller) 66,3%, NONI (Morinda citrifolia) štáva z plodů 26,7%, med 5,7%, ochuceno koncentrovanou šťávou z borůvky (Vaccinium myrtillus) 0,26%, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, konzervováno benzoanem sodným a sorbanem draselným.

« zpět