Novinka - přírodní energetické nápoje GO&FUN Green Energy Drink

Aloe vera, doplňky stravy, vitamíny, minerály

Aloe vera šťáva borůvková 1000ml/ESI 

Vaše cena:
Běžná cena:450,00 Kč
Ušetříte - sleva:26.89% / 121,00 Kč
Dostupnost:Běžně dodáváme do 7 dnů
Množství:

Čistá šťáva z Aloe vera je ochucena výtažkem z borůvek. Certifikovaný obsah mukopolysacharidů 7000 mg/l. Šťáva není ředěná ani jinak upravována.

Pro své léčebné účinky byla Aloe vera vyhledávána již ve starověku. Moderní výzkumy potvrzují její blahodárné účinky na lidský organismus a Aloe vera se stává nedílnou součástí kosmetických i medicínských přípravků. Její šťáva je bohatá na vitamíny, minerální látky, aminokyseliny, enzymy a zhruba čtyři sta dalších účinných látek pomáhajících v léčbě zánětů, bakteriálních a mykotických infekcí, podráždění trávicího ústrojí, snižují hladinu cukru v krvi a rozšiřují a čistí cévy. Má široké možnosti využití díky mnoha léčebným vlastnostem doloženým v odborné literatuře, kde je tento prostředek charakterizován jako optimální pomocník při zánětlivých onemocněních trávicího a střevního ústrojí a jako nedráždivá a pročišťující látka optimalizující proces zažívání.

Čistá šťáva z Aloe vera je ochucena výtažkem z borůvek. Listy a plody borůvky obsahují mnoho zdraví prospěšných látek jako např: glukokininy - látky snižující hladinu cukru v krvi, třísloviny, organické kyseliny nebo vitamín C. Jedinečné vlastnosti borůvky tak vhodně doplňují příznivé působení čisté štávy z aloe vera. Díky kombinaci borůvkové chuti a medu je tato varianta ESI šťávy vyhledávaná i pro svou lahodnou chuť.

Záruka ESI:

* Nepasterizováno.
* Bez přidaného cukru a barviv.
* Čistá šťáva - neředěná vodou.
* Jedinečná formule zpracování čistého gelu ze střední části listu.
* Získáno přímo z čerstvé dužiny, krájené ručně.
* Získáno sběrem v USA, pěstováno bez použití chemických látek podle zásad bio-organického zemědělství.
* Systém zpracování za studena.

Dávkování: Pro co nejlepší využití pozitivních účinků výrobků je doporučována konzumace 1 odměrky o 25 ml šťávy 3x denně v koncentrované formě nebo ředěné vodou nalačno. Před použitím protřepat. Po otevření skladovat v chladničce a spotřebovat do 1 měsíce. Aloe Vera ESI je přírodní produkt a jeho chuť i barva může být v různých variacích, aniž by tím byla jakkoli ovlivněna kvalita výrobků.

Upozornění: Držte z dosahu dětí do věku tří let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno těhotným ženám.

Složení: čistá šťáva z Aloe Vera (Aloe Vera Barbadensis Miller) 94% , med 5%, koncentrovaná šťáva z borůvky brusnice (Vaccinium Myrtillus) 0,26%, regulátor kyselosti: kyselina citronová, konzervováno benzoanem sodným a sorbanem draselným.

« zpět