Dopravné od 59 Kč do cca 5000 balíkoven v ČR. Všem zákazníkům přejeme úspěšný rok 2022!

Přírodní a alternativní medicína, doplňky stravy, tinktury, byliny, léčivé masti a oleje -> Léčivé oleje, masti, balzámy, aloe vera gely, výluhy, bylinné koupele, Ajurvédské masti

Bezbolestný pohyb 50ml/DELIBUTUS 

Cena:
Dostupnost:Běžně dodáváme do 3 dnů
Množství:

Česká konopná manufaktura DELIBUTUS.

Ať zase skáčete přes kaluže. Bezbolestný pohyb považujeme za samozřejmost, dokud nás o něj něco nepřipraví. Stačí, aby se nám připomenul namožený sval, přetížené vazy nebo opotřebovaný kloub a najednou zjistíme, jak moc jsme omezeni ve svém běžném fungování. A protože omezení ve svém životě nechceme, máme tendenci sáhnout po čemkoliv, co nás utrpení zbaví. Taky vám cuká ruka? Tak zadržte a porozhlédněte se, co vám nabízí příroda. A že toho není málo.

A právě ty nejlepší věci najdete všechny hezky pohromadě v našem mazání Bezbolestný pohyb. Jeho základ je podobný jako naše proslulá Konopná mast. Najdete tam konopný olej, bambucké, mangová a kakaové máslo, kokosový olej a včelí vosk. Přidaná hodnota a zlepšovač vašich pohybových schopností je pak ve vyladěné směsi éterických olejů. Eukalyptus, heřmánek a levandule mírní otoky, jemně chladí, působí protizánětlivě a zlepšují prokrvení. Poradí si s namožením, mírní zánět a předcházejí mu a odstraňují zatuhlost.

Nezáleží, jestli jste sportovec nebo jste si narazili koleno cestou do sklepa pro pivo (a samozřejmě se to nevylučuje). I při ležení na gauči si zasloužíte převalovat se z boku na bok bez bolesti. Ale nemusí dojít až na bolest - jestli cítíte, že jste to někde přehnali s tréninkem nebo okopáváním záhonků, klidně si promasírujte inkriminované části těla preventivně. Předejdete tak možným nepříjemnostem. A skákat můžete nejen přes kaluže, ale klidně přes hory a doly.

Složení: Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Fruit, Mangifera Indica (Mango) Seed Butter, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter , Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Cannabis Sativa Seed Oil, Cera Alba, Eucalyptus Globulus Oil, Chamomilla Recutita Flower Oil, Lavandula Angustifolia Flower Oil.

« zpět