Dopravné do více než 5300 BALÍKOVEN pouze 65 Kč (zásilky v hodnotě od 1500 Kč zdarma).

Přírodní a alternativní medicína, doplňky stravy, tinktury, byliny, léčivé masti a oleje -> Aloe vera, doplňky stravy, vitamíny, minerály

Carnosine extra PM pro ženy 60kapslí  

Vaše cena:
Běžná cena:464,00 Kč
Ušetříte - sleva:5.17% / 24,00 Kč
Množství skladem:1
Množství:

Doplněk stravy z bylin a aminokyselin. Carnosine extra je hlavně pro ženy, které mají v oblibě anti-age produkty a záleží jim na mladistvém vzhledu a dobré fyzické kondici. L-Carnosine je tělu vlastní dipeptid, který má prokazatelně blahodárné účinky na lidské tělo, což potvrdilo již přes 750 odborných studií. Jeho regenerativní efekt na organizmus ve vysoké zátěži je využíván u sportovců.

Bylinky pomáhají lidem po celém světě už od pradávna. Jejich účinky dokonce potvrzují řady vědeckých výzkumů. Dle legislativy EU však nesmíme uvádět podrobnosti o bylinkách a nesmíme vyvolávat dojem, že mají léčebné účinky.

Doporučené denní dávkování: 1 kapsle 2xdenně 

Složení: L-carnosin (karnosin - aminokyselinový dipeptid) 250mg, Smldinec chlupatý (Dioscorea villosa, Wild Yam) extrakt 16% diosgeninu 50mg, mikrokrystalická celulóza, oxid křemičitý (plnidla), obal kapsle: hydroxypropylmethylcelulóza.

Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nedoporučuje se těhotným a kojícím ženám a dětem. Skladovat v suchu, temnu a mimo dosah dětí! Distribuce: PURUS-MEDA, s.r.o., Skalice nad Svitavou 198, 679 01.

« zpět