Jsme z dovolené zpět, objednávky budeme vyřizovat 17.7.2018. Přejeme Vám krásné léto!

Polodrahokamy, minerály, bižuterie, dárky, ezoterika, odrušovače, Teslovy destičky -> Hrnek a medník se spirálou, zářiče, odrušovače, Teslovy destičky

CommuniGuard 

Cena:
Množství skladem:1
Množství:

STOP elektrosmogu! Vědecky ověřený harmonizér škodlivého elektromagnetického záření.

Nálepka CommuniGuard poskytuje ochranu před vysokofrekvenčním a elektromagnetickým zářením z mobilních telefonů nebo např. počítačů laptop, dětských monitorovacích zařízení (chůvičky), bezdrátových telefonů, pagerů, palubních telefonů, televize, mikrovlnné trouby, GPS, zařízení v autech a pod.

Rozměr nálepky 23x34 mm.

Všechna elektronická zařízení a přenosové přístroje vysílají elektromagnetické vlny. V několika uplynulých letech nastal prudký vzrůst v používání mobilních elektronických zařízení a bezdrátové technologie, což znamená, že průměrná osoba je vystavena stálému a stále se zvyšujícímu přívalu elektromagnetického záření. Toto záření může být neviditelné, ale je potencionálně škodlivé pro zdraví a pocit pohody. Stálé vystavení se elektronickému smogu může přispívat k bolestem hlavy, nervozitě, únavě, zvýšenému stresu a narušovat spánek.

Nálepka CommuniGuard je fólie, která nese fyzikální informaci, která může chránit lidský organismus před škodlivými vlivy způsobenými elektromagnetickým zářením.

Všechny živé buňky v těle vytvářejí elektromagnetické pole. Faktorem, který přispívá k eletrosenzitivitě, může být to, že kmitočet a amplituda elektromagnetického pole, které je vysíláno elektronickým přístrojem, může být rozdílné od elektromagnetického pole těla. Toto ovlivnění může způsobit poruchy v přirozené elektromagnetické aktivitě našeho těla.

Nálepka CommuniGuard by měla prostřednictvím biorezonance pomáhat ovlivňovat elektromagnetické impulsy, které vysílají elektronické přístroje, jako je váš mobilní telefon, takže se vlny přizpůsobí přirozenému elektromagnetickému vzorci vyvolaného naším metabolismem. Tato harmonizace s přirozenou frekvencí může pomoci negovat některé škodlivé účinky zevních elektromagnetických emisí.

Jak se používá CommuniGuard?
Jednoduše odstraňte fólii z ochranné nálepky a přilepte ji na povrch baterie ve vašem mobilním telefonu nebo na zevní kryt nebo jiný přístroj emitující elektromagnetické záření.

Testy ukazují, že použití mobilního telefonu bez jakéhokoliv ochranného prvku vede k silnému přehřátí hlavy. Testy ukazují, že při použití ochrany CommuniGuardu při telefonování k tomuto přehřátí nedochází.
Energie, kterou uvolňují elektromagnetické vlny, není použitím CommuniGuardu omezena. Z tohoto důvodu se doporučuje, aby byla zkrácena délka používání mobilního telefonu, přepnutí telefonu do modu standby, když je uložen poblíž srdce nebo sexuálních orgánů. Také, pokud používáte bezdrátové telefony, dětské telefony nebo jiné elektronické přístroje, doporučuje se dodržovat bezpečnou vzdálenost 2 metry.

Protože neodstiňuje telefon, nezvyšuje ani vyzařování, ani spotřebu energie.

• Použití CommuniGuardu je zcela bezpečné.
• Účinek CommuniGuardu je souvislý.
• Pokud je nálepka poškrabaná, odloupnutá, ohnutá nebo jinak zničená, doporučuje se ji nahradit.
• Neupravujte CommuniGuard na menší velikost, může to poškodit jeho působení.
• Nedávejte nálepku do mikrovlnné trouby, protože je to slitina kovů. Pokud používáte nálepku na mikrovlnnou troubu, měla by být vždy umístěna jen zevně.
• Nepoužité nálepky chraňte celou dobu před dětmi.
• Povinná formulace dle EU - CommuniGuard není lékařský přístroj. Není určen k diagnostice, léčbě, prevenci a ani neovlivňuje žádnou chorobu.

« zpět