Dárek konopná mást pro nejrychlejší zákazníky, info v kategorii ''Vyberte si dárek!''

Přírodní kosmetika -> Henna - přírodní barva na vlasy, šetrné barvy na vlasy (dámské)

Dlouhotrvající barva na vlasy 2.66 Červeně černá 100ml/HENNAPLUS 

Cena:
Množství skladem:1
Množství:

Sytá, černá barva s červenofialovým odstínem pro tmavě blond až černé vlasy.

HennaPlus dlouhotrvající barvy přináší krásné, trvanlivé a intenzivní barvy, okouzlující lesk a vyváženou péči o Vaše vlasy. Použité bylinné extrakty revitalizují vlasy a ároveň je chrání a vyživují už během procesu barvení. Bezbarvý extrakt z Henny zajistí nádherný jiskřivý lesk. Přidaný extrakt ze slunečnicových semínek výborně chrání strukturu vlasů i samotnou barvu před působením UV slunečního záření. Vaše nová barva Vám tak vydrží ještě déle – až po 3 měsíce. Hennaplus dlouhotrvající barvy mají navíc svěží vůni díky přírodním bylinným esencím.

HENNAPLUS – profesionální péče o vlasy. 

Extra péče a lesk:
Hydratující přírodní složky, vitamin B complex a vitamin A Vaše vlasy vyživují a dodávají jim lesk. Při barvení chrání strukturu vlasů. Jedinečná UV ochrana chrání Vaše vlasy a Vaši barvu, předchází blednutí barvy. Zaručuje dlouhotrvající výsledek a bohatost barvy. Výtažky ze slunečnicových semen chrání vlasovou strukturu a barvu proti předčasnému vymytí.

Dokonalé krytí šedin:
Dlouhotrvající barvy HENNAPLUS 100% kryjí šediny a dokážou zesvětlit či ztmavit barevný odstín Vašich vlasů až o 6 stupňů. Hennaplus dlouhotrvající barvy poskytují úplné krytí šedin i na 100% šedé vlasy (kromě barev 10.00, 10.01 a 5.64).

Speciální tip:
Pokud máte více než 50% šedých vlasů a chcete si nabarvit vlasy některým módním odstínem (červená, fialová, měděná apod.), doporučujeme namíchat tuto barvu s vhodným přírodním odstínem (vaší původní barvou vlasů) pro intenzivnější barvu.

Bezpečné pro Vaše vlasy:
Hennaplus dlouhotrvající barvy neobsahují žádnou z těchto škodlivých přísad: Parabeny, P-Phenylenediamin (PPD), O & P Aminophenol, Tetrahydro-6-nitroquinoxalin, Chlororesorcinol, umělé vůně, ftaláty ani pižmo.

Jak působí:
Barevné pigmenty proniknou hluboko do struktury vlasu, což umožní zcela překrýt šediny či původní pigmentaci vlasu. Složení obsahuje malé množství amoniaku a peroxidu, bez kterých by barva zůstala na povrchu vlasu, odkud by se po několika mytích smyla. Výsledná barva se nevymývá, vydrží stejně intenzivní 2-3 měsíce.

Rady a tipy:
· Balení obsahuje vše, co je potřeba ke kompletnímu obarvení vlasů dlouhých po ramena.
· Pro barvení delších či výrazně hustých vlasů potřebujete dvě či více balení. V tomto případě si připravujte barvu vždy postupně, jedno balení po druhém - obsah první lahvičky naneste na vlasy na temeni hlavy a dozadu. Pak si připravte další balení a tím obarvěte vlasy po stranách hlavy, kolem obličeje a konečky vlasů.

Odstíny:
černá 1
červeně černá 2.66
tmavě hnědá 3
burgundská hnědá 3.67
tmavě měděná hnědá 3.44
espresso 3.37
sytě hnědá 4
mocca hnědá 4.03
hřejivě hnědá 4.45
kaštanová 4.56
červeně fialová hnědá 4.67
světle hnědá 5
zlatě hnědá 5.3
čokoladově hnědá 5.35
indiánské léto 5.4
mahagon 5.5
červená henna 5.64
tmavá blond 6
oříšková 6.35
třpytivě bronzová 6.43
měděný mahagon 6.45
purpurový sen 6.67
sytě blond 7
sytě zlatá blond 7.3
skořicová 7.38
měděně červená 7.46
café latte 7.54
světlá blond 8
světle zlatá blond 8.3
měděná blond 8.4
Zesvětlující barvy:
stříbrná blond 10.01
extra světlá blond 10.00
Bělicí barvy:
Ultra blond 00

HENNAPLUS - inovativní systém barvení vlasů a následné péče přináší kvalitu, přírodnost a šetrnost k životnímu prostředí. Barvy jsou účinné, šetrné k vlasům i pokožce a zároveň co nejpřírodnější. Jde o životní styl a jedinečnou filosofii, jejíž hlavní myšlenka je velice prostá: Respektovat přírodu, cítit se skvěle a vypadat okouzlující.

« zpět