Dopravné do cca 5000 BALÍKOVEN pouze 65 Kč (zásilky v hodnotě od 1500 Kč zdarma).

Přírodní a alternativní medicína, doplňky stravy, tinktury, byliny, léčivé masti a oleje -> Aloe vera, doplňky stravy, vitamíny, minerály

Dolomit plus (vápník + hořčík + zinek + kelp + kyselina glutamová + vitamín D3 + šípek) 90tablet/UNIOS PHARMA  

Cena:
Množství skladem:1
Množství:

Hlavní obsahové složky, kterými jsou vápník, hořčík, zinek a vitamin D jsou důležité pro normální stav kostí, zubů a činnost svalů. Zinek a vitamin D se podílejí na dělení buněk a přispívají k normální funkci imunitního systému; zinek i k udržení normální hladiny testosteronu v krvi. Jednu z nezbytných aminokyselin v lidském organizmu představuje kyselina glutamová. KELP – mořská řasa, je bohatá na přírodní jód a je zdrojem dalších minerálů a stopových prvků. Jód přispívá k tvorbě a normální činnosti hormonů štítné žlázy i nervové soustavy. Výtažek ze šípku je zdrojem přírodního vitaminu C.

Doporučené denní dávkování: 1-2 tablety 1x denně.

Průměrný obsah látek: mg /1 tbl. % RHP*
Dolomit 1030
Vápník z dolomitu 165 20
Hořčík z dolomitu 103 27
Kyselina glutamová 30
KELP - mořská řasa 9,6
Zinek /oxid zinečnatý/ 8 80
Výtažek ze šípku 5
Jód z mořské řasy 0,032 21
Vitamín D3 - cholekalciferol 0,003 60

Složení: dolomit, nosič: mikrokrystalická celulóza, nosič: fosforečnan vápenatý, leštící látka: polyvinylpyrolidon, potahová látka: hydroxyprophylmethylcelulosa, kyselina glutamová, stabilizátor: karboxymethylcelulóza, nosič: stearan hořečnatý, KELP – mořská řasa, zinek (oxid zinečnatý), výtažek ze šípků, jód z mořské řasy, vitamin D3.

Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nedoporučuje se těhotným a kojícím ženám a dětem. Skladovat v suchu, temnu a mimo dosah dětí! Distribuce: UNIOS Pharma s.r.o., Roztoky u Jilemnice 401.

« zpět