Právě nově naskladněny kamenné lampy a novinky z polodrahokamů a perel

Polodrahokamy, minerály, bižuterie, dárky, ezoterika, odrušovače, Teslovy destičky -> Hrnek a medník se spirálou, zářiče, odrušovače, Teslovy destičky

Dvojitá spirála - tvarový zářič 

Cena:
Množství skladem:0

Doporučuje se každému, kdo chce posílit vlastní energii a vytvořit kolem sebe pozitivní ochranné pole. Dvojitá spirála se díky svému velkému výkonu používá při vyšším stupni vyčerpanosti.

Na noc je vhodné ji odkládat. Ani přes den se nedoporučuje ji používat bez přestávky. Nejlepší je aplikovat ji 2-3 hodiny dopoledne i odpoledne. Následek delšího užívání není nijak katastrofický, může však dojít k určitému otupění, menší vnímavosti vysílané energie a tím také ke zmenšení onoho důležitého subjektivního vlivu.

Dvojitou spirálu můžeme užívat i zavěšenou na koženém řemínku buď v předu nebo vzadu na zádech. Vpředu aktivuje takto umístěný zářič energetický systém čaker, vzadu zadní střední akupunkturní dráhu, což je vhodné pro odstranění potíží spojených s páteří, hlavou, dutinami, očima, bolestni zubů a podobně. Jedná se o preventivní zásah, který pomáhá celkově eliminovat uvedené potíže, ale jde i o léčebný prostředek, kdy nám tento zářič pomáhá odstraňovat nejen nastalé obtíže, ale i případnou bolest. V případe citelného oslabení organismu se doporučuje nosit i tak silný zářič, jakým je dvojitá spirála, stále při sobě. Vyčerpaný organismus se bude doplňovat a zeslabení subjektivního pocitu zde nebude podstatné.

Dvojití spirála se také osvědčila k ochraně před energetickým atakem v nepřátelském prostředí. Jakkoliv se takováto praktika zdá nereáná, ve skutečnosti jde o účinnou a dobrou ochranu. Při používání tvarových zářičů platí zásada - řídit se vlastními pocity, protože jsme každý jiný a originální.

« zpět