Jsme z dovolené zpět, objednávky budeme vyřizovat 17.7.2018. Přejeme Vám krásné léto!

Tibetská medicína EPAM - Boris Tichanovský: tinktury, tobolky, zelený jíl -> Tinktury Epamy

Epam 1000 nervový 50ml/EPAM 

Cena:
Množství skladem:1
Množství:

Tato modifikace je rozpracována pro korekci narušení v mozku, centrální a periferní nervové soustavy.

Použití: Pohmožděniny, zhmožděniny, otřesy, libovolná akutní mozková traumata (i po operacích mozku), zánět mozkových blan, záchvaty mrtvice (prevence i následky), dětská mozková obrna. EPAM 1000 obsahuje informace pro práci s chorobami oka, dá se použít jako prevence proti epilepsii. Poruchy centrálního a periferního nervového systému: meningitida, encefalitida, borelióza, úrazy mozku, cévní nemoci mozku, epilepsie, Parkinsonova choroba. Všechny druhy roztroušené sklerózy, neurastenie, psychózy, neurózy, chorobný strach, chronický alkoholismus, rozumová zaostalost, nádory mozku. Onemocnění očí. Obnova funkcí čichu, hmatu, řeči.

Dávkování: 4x denně, obvykle 5–10 kapek, 2x denně pod jazyk, 2x denně do převařené vychladlé vody. (Střídat). V těžkých ojedinělých případech max. 15 kapek v jedné dávce, ne více a jen na doporučení, 4x denně. Děti do 5ti let 4x denně 1–2 kapky do čajové lžičky převařené vychladlé vody. Děti do 15ti let 4x denně 2–3 kapky do 15 ml převařené vychladlé vody. Děti od patnácti let užívají EPAM jako dospělí. Kapání do očí: pro zlepšení zraku při potížích EPAM 1000 zředíme převařenou vodou v poměru 1:14. Tedy na jeden díl EPAMu 1000 dáme 14 dílů převařené vychladlé vody. Tento roztok kapat 1–2 kapky 2x denně. Podle citlivosti je možné zvýšit koncentraci až na 1:7. Roztok musíte připravit každý den nový – starý neskladujte. Pozor: dá se použít i preventivně proti klíšťové encefalitidě a borelióze. Postup: 1 měsíc před očekávaným výskytem klíšťat, jestliže předpokládáme pobyt na území jejich výskytu, užíváme pouze 1x denně 5 kapek do převařené vychladlé vody. V případě, že jsme už byli klíštětem kousnuti, užíváme 6x denně 6 kapek. Z toho 3x do převařené vychladlé vody a 3x pod jazyk, posléze spolknout. Obojí prostřídat a užívat několik měsíců. Důležité upozornění: u EPAMu 1000 může dojít k předávkování, proto je jedna dávka maximálně 15 kapek na jedno užití, to znamená, že denní maximální dávka je 60 kapek (4x 15 kapek). K této maximální dávce je třeba dojít postupně. Začněte na 5 kapkách 4x denně a postupně zvyšujte podle své intuice až na dávku pro Vás vhodnou.

Složení: EPAM 1000 obsahuje kvalitní propolis, který je také základní ingrediencí všech biostimulátorů EPAM. Kromě účinných látek, které se v propolisu nacházejí, v sobě nese velké množství léčebných energoinformačních struktur oblasti, ze které pochází. Je to dáno především tím, že včely tvoří propolis z obrovského množství organických a neorganických látek, které sesbírají z různých přírodních zdrojů. Propolis v Epamech je také základním nositelem energetické informace EPAM TECHNOLOGIE, která léčí daný orgán na jeho energetické úrovni. EPAM 1000 obsahuje čerstvě sesbírané a okamžitě do lihu naložené pupeny z borovice a břízy, čerstvý podběl, ženšen, lékořici, mateřídoušku, mátu, kopřivu, oman, jinan dvoulaločný, kozlík, mladé listy ořechu vlašského, aloe vera, sušený muškátový oříšek, jemný melassový líh, glycerol v lékopisné kvalitě.

« zpět