Najděte si ten správný náramek, náhrdelník nebo naušnice v široké nabídce bižuterie

Tibetská medicína EPAM - Boris Tichanovský: tinktury, tobolky, zelený jíl -> Tinktury Epamy

Epam 21 dýchací cesty (průduškový) 50ml/EPAM 

Cena:
Množství skladem:2
Množství:

EPAM 21 má zesílené účinky v oblastech dolních a horních cest dýchacích.

Použití: bronchitida, zápal plic, kašel, rýma, angína. EPAM 21 máme v balení 50 ml, jak s normálním uzávěrem, tak ve spreji.

Dávkování: daný počet kapek dát pod jazyk, ponechat 2–3 minuty, poté polknout. Zdravým osobám na podporu zdraví 5–10 kapek 1x denně pod jazyk. Pro prevenci před a v období chřipkové epidemie 10–15 kapek pod jazyk, 2x denně. Při chřipce, bronchitidě 20 kapek každou hodinu nebo každé 2 hodiny pod jazyk. EPAM ve spreji se používá při akutních bolestech v zadní části krku. Každou hodinu nebo každé 2 hodiny několikrát příslušný EPAM nastříkáme do zadní části krku a necháme působit. Děti: užívají stejně často jako dospělí, dle předchozího popisu, ale následující množství: Do patnácti let věku dítěte jednu kapku za každý rok věku – 1 rok = 1 kapka. Děti od patnácti let užívají EPAM stejně jako dospělí. Inhalace: 1 ml EPAMu vložit do inhalátoru a vdechovat. Kapky do nosu: EPAM zředěný vodou 1:1, 1:2, 1:4 (děti 1:2, 1:4). Pokud někdo snese, lze použít i neředěný, to záleží na individuální citlivosti člověka. Vatové kuličky: smočené EPAMem se používají při ušních onemocněních. Nekapat přímo do uší, protože smolný zbytek propolisu by se mohl usadit na ušním bubínku. Obklady a obvazy z EPAMu: při popáleninách, zranění a poškození kůže. Jako dezinfekce a pro lepší hojení ran: nalít přímo do rány, týká se pouze EPAMu 20 a 21.

Složení: EPAM 21 obsahuje kvalitní propolis, který je také základní ingrediencí všech biostimulátorů EPAM. Kromě účinných látek, které se v propolisu nacházejí, v sobě nese velké množství léčebných energoinformačních struktur oblasti, ze které pochází. Je to dáno především tím, že včely tvoří propolis z obrovského množství organických a neorganických látek, které sesbírají z různých přírodních zdrojů. EPAM 21 dále obsahuje kvalitní mumio, eleuterokok, čerstvou echinaceu ( kořen a květ), lékořici, proskurník, oman, pitnou vodu, jemný melassový líh, glycerol lékopisné kvality.

« zpět