Za akční ceny vybrané druhy české ekodrogerie Yellow & Blue v kategorii AKCE!

Tibetská medicína EPAM - Boris Tichanovský: tinktury, tobolky, zelený jíl -> Tinktury Epamy

Epam 22 trávicí systém (žaludeční) 50ml/EPAM 

Cena:
Množství skladem:1
Množství:

EPAM 22 má zesílené účinky při onemocnění trávicího traktu, včetně orgánů podílejících se na správné činnosti zažívání.

Použití: žaludeční vředy, střevní potíže, záněty střev, žaludeční sliznice, jater a slinivky břišní, chronický průjem, zácpa.

Dávkování: při léčbě chronického onemocnění žaludku a trávicího traktu 20 kapek do 50 ml převařené vody. Ráno do horké vody ne více jak 50 °C, během dne 15 minut před každým jídlem do převařené vody, vychladlé na pokojovou teplotu. Děti: do patnácti let věku dítěte jednu kapku za každý rok věku – 1 rok = 1 kapka. Děti: od patnácti let užívají EPAM stejně jako dospělí. Kombinace EPAMu 22 s EPAMem 35: 15 minut před jídlem EPAM 22 do převařené vody, hodinu po jídle EPAM 35 do převařené vychladlé vody.

Složení: EPAM 22 obsahuje kvalitní propolis, který je také základní ingrediencí všech biostimulátorů EPAM. Kromě účinných látek, které se v propolisu nacházejí, v sobě nese velké množství léčebných energoinformačních struktur oblasti, ze které pochází. Je to dáno především tím, že včely tvoří propolis z obrovského množství organických a neorganických látek, které sesbírají z různých přírodních zdrojů. EPAM 22 dále obsahuje kvalitní mumio, eleuterokok, čerstvou echinaceu ( kořen a květ), kozlík, měsíček, pampelišku, pitnou vodu, jemný melassový líh, glycerol lékopisné kvality.

« zpět