Provoz e-shopu nepřerušen, zásilky nadále odesíláme každý pracovní den.

Tibetská medicína EPAM - Boris Tichanovský: tinktury, tobolky, zelený jíl -> Tinktury Epamy

Epam 37 kosmetický 50ml/EPAM 

Cena:
Množství skladem:1
Množství:

Na této modifikaci jsou „postaveny“ programy obnovy vlasových cibulek, všech kožních žláz a také samotné kůže v celku. Používá se při různých onemocněních kůže a popáleninách. Při použití na popáleniny dochází ke zhojení kůže bez jizev.

Použití: zánětlivá onemocnění kůže, ekzémy, uhrovitá vyrážka, lupy, tuberkulóza kůže, při vypadávání vlasů. Při akutních zánětlivých procesech se doporučuje užívání ve spojení s modifikacemi 8 nebo 900.

Dávkování: Obvyklá dávka je 4x denně 5–10 kapek, 2x denně do převařené vychladlé vody a 2x denně pod jazyk (střídat), v závislosti na stupni vývoje onemocnění. V těžkých případech se může užívat maximální dávka 4x denně 15 kapek. Děti do pěti let věku 4x denně 1–2 kapky do čajové lžičky převařené vychladlé vody. Děti do patnácti let 4x denně 2–3 kapky do 15 ml převařené vychladlé vody. Děti od patnácti let užívají EPAM stejně jako dospělí. Důležité upozornění: při ostré a prudké bolesti v okolí srdce a levé ruky (např. po psychické nebo fyzické zátěži), musíte vyhledat lékařskou pomoc a EPAM užívejte pouze jako doplněk k lékům k tomu účelu určeným! (nitroglycerin, valedol, apod.).

Složení: EPAM 37 obsahuje kvalitní propolis, který je také základní ingrediencí všech biostimulátorů EPAM. Kromě účinných látek, které se v propolisu nacházejí, v sobě nese velké množství léčebných energoinformačních struktur oblasti, ze které pochází. Je to dáno především tím, že včely tvoří propolis z obrovského množství organických a neorganických látek, které sesbírají z různých přírodních zdrojů. EPAM 37 dále obsahuje léčivé rostliny zpracované v syrovém stavu - jinan dvoulaločný, kopřivu, ženšen, pupeny borovice a břízy, lékořici, mátu, dobromysl, jitrocel, jemný melassový líh, pitnou vodu, glycerol lékopisné kvality.

« zpět