Najděte si ten správný náramek, náhrdelník nebo naušnice v široké nabídce bižuterie

Tibetská medicína EPAM - Boris Tichanovský: tinktury, tobolky, zelený jíl -> Tinktury Epamy

Epam 7 dětský, univerzální 50ml/EPAM 

Cena:
Množství skladem:1
Množství:

EPAM 7 – dětský (bez propolisu) vhodný i pro dospělé alergické na propolis. Tento EPAM jako jediný neobsahuje propolis. Jde o univerzální modifikaci (jako EPAM 20), ale navíc v sobě nese informaci normálního rozvoje osobnosti dítěte.

Dítě, které dostává preventivní dávky „sedmičky“, se vyvíjí přirozeně především z psychomotorického hlediska. V určitém věku si sedá, vstává, chodí, začne mluvit, prořežou se zoubky, začne se rozvíjet sluch, řeč, hmat a vše ostatní. Pro děti: je zaměřen prakticky na celou patologii, která se projevuje u dětí do 7 let: od rýmy až po problémy s kostmi. „Pracuje“ na úrovni 6. stupně patologického procesu. Jde především o akutní záněty různého původu, orální virózy a chřipky. Použití pro dospělé: EPAM 7 je velmi dobrý prostředek preventivního léčení pro lidi různého věku. Může se užívat při libovolném onemocnění a je určen zejména pro lidi alergické na propolis.

Dávkování: Do 5 let věku dítěte 1 kapku za každý rok věku – 1 rok = 1 kapka. Děti od 5 do 15 let užívají 5 kapek. Dávkování pro dospělé: Zdravým lidem na podporu zdraví 5–10 kapek, 1–2x denně pod jazyk. Pro prevenci před a v období chřipkové epidemie 5–15 kapek pod jazyk, 1–2x denně, bez přestávek, nebo měsíc užívat, pak 2–4 týdny přestávka. Při chřipce, bronchitidě 10–20 kapek každé 2 hodiny pod jazyk.

Složení: EPAM 7 obsahuje čerstvě zpracované pupeny borovice, heřmánek, mátu, mateřídoušku, lékořici, kopřivu, pitnou vodu, jemný melassový líh, glycerol lékopisné kvality.

« zpět