Jsme z dovolené zpět, objednávky budeme vyřizovat 17.7.2018. Přejeme Vám krásné léto!

Tibetská medicína EPAM - Boris Tichanovský: tinktury, tobolky, zelený jíl -> Tinktury Epamy

Epam 96 protidepresivní (psychický) 50ml/EPAM 

Cena:
Množství skladem:1
Množství:

Závislost a EPAM 96: Kouření, alkoholismus a narkomanie nevznikají náhodou. V organismu člověka existuje fyziologický „základ“, na kterém dochází ke vzniku a upevnění závislostí. Např. ethylalkohol je vysokoenergetická látka, kterou si organismus vytváří pro výživu mozkových buněk. Narkotické látky se také vyrábějí v těle člověka stejně jako líh a jsou důležité pro normální práci mozku a centrální nervové soustavy. Látku podobnou nikotinu produkují buňky bazální vrstvy kůže, která hraje důležitou úlohu v procesu plicního dýchání. Při narušení energo-informační výměny mezi výrobou a spotřebou těchto látek začínáme pociťovat potřebu „nějaké náhražky“, neboť ve většině případů rezervy organismu nestačí zcela doplňovat zásoby těchto látek. To znamená, že pokud přirozený průběh procesů výměny energií (jejímž důsledkem je malá produkce výše zmíněných látek) nevytváří harmonickou strukturu, tak tato struktura bude nahrazena jinou, podobnou. Na kolik bude harmonická – to už je věc druhá… Při dostatečně dlouhém používání EPAMu 96 se oběh těchto látek obnovuje a fyziologická příčina závislostí zmizí. Zůstávají však další problémy, neboť závislosti zapouští hluboké kořeny v duši, ve vědomí a podvědomí člověka. Jestliže mluvíme o obnově zdraví člověka, tak každá psychologická práce na sobě samém je na prvním místě. Najít příčinu závislosti je u každého člověka složitá a naprosto individuální záležitost. Závislost je už jenom důsledek příčin, jejichž kořeny vyrůstají v oblasti narušení energo-informační výměny. Důsledkem této dysfunkce je nedostatek narkotických látek v oblasti fyziologické. Tento nedostatek vede k náhražce, ve formě doplnění těchto látek zvenku, což ve většině případů po určité době vyústí v závislost. Proto se EPAM 96 doporučuje u závislostí teprve po hlubší diagnóze a v průběhu, nebo i po dokončení léčby u odborníka. EPAM 96 postupně obnovuje mechanismus „ethyl-alkoholové výroby“, která snižuje fyzickou a psychickou závislost na alkoholu, ale každému musí být jasné, že toto je nedostatečné. Je nutné změnit obraz života, rozbít psychické komplexy a strachy. Člověk sám o sobě není schopen změnit chod planetárních procesů, ale změnit sám sebe může každý z nás.

Použití: V prvé řadě ochraňuje a výrazně posiluje centrální nervovou soustavu. Příznivé vlastnosti EPAMu 96 se také projevují při ochraně důležitých orgánů před různými toxickými vlivy, hlavně před působením nikotinu, alkoholu, narkotik, syntetických léků a chemických látek, se kterými každodenně přicházíme do styku. Používá se jako doplňková léčba všech závislostí – např. alkohol, cigarety, drogy, gamblerství. EPAM 96 nese informaci o ochraně před psychickým a informačním zneužíváním.

Dávkování: Obvyklá dávka je 4x denně 5–10 kapek do převařené vychladlé vody, v závislosti na stupni vývoje onemocnění. V těžkých případech se může užívat maximální dávka 4x denně 15 kapek. Děti do pěti let věku 4x denně 1–2 kapky do čajové lžičky převařené vychladlé vody. Děti do patnácti let 4x denně 2–3 kapky do 15 ml převařené vychladlé vody. Děti od patnácti let užívají EPAM stejně jako dospělí. Tento EPAM lze užívat dlouhodobě.

Složení: EPAM 96 obsahuje kvalitní propolis, který je také základní ingrediencí všech biostimulátorů EPAM. Kromě účinných látek, které se v propolisu nacházejí, v sobě nese velké množství léčebných energoinformačních struktur oblasti, ze které pochází. Je to dáno především tím, že včely tvoří propolis z obrovského množství organických a neorganických látek, které sesbírají z různých přírodních zdrojů. EPAM 96 dále obsahuje léčivé rostliny zpracované v čerstvém stavu - jinan dvoulaločný, ženšen, mátu, mateřídoušku, kopřivu, kozlík, oman, meduňku, lékořici, heřmánek, lípu, pupeny břízy a borovice, jitrocel, podběl, sušený hřebíček, muškátový oříšek, jemný melassový líh, pitnou vodu, glycerol lékopisné kvality.

« zpět