Všem zákazníkům přejeme pohodový a úspěšný rok 2019

NADĚJE-Mgr. Jarmila Podhorná - bylinné výtažky, směsi a kúry, gemmoterapie -> Bylinné výtažky

Grapefruit T11 - bylinný výtažek z grapefruitového semínka 25ml/NADĚJE  

Cena:
Dostupnost:skladem
Množství:

Speciální bylinný výtažek z jader grapefruitu (grepu) se širokým spektrem účinků, neměl by chybět v žádné lékárničce.

Ničí 800 kmenů škodlivých bakterií a virů, 100 kmenů plísní, parazitů a cizopasníků, ale nepoškozuje prospěšnou bakteriální střevní flóru.

Posiluje imunitní systém - je to nejúčinnější přírodní antibiotikum a fungicidum.

Zevní použití:
afty, opary (herpes), zubní kazy, záněty dásní, paradentóza, krvácivost zubů, rýma, zánět vedlejších nosních dutin, zánět krku, zánět hrtanu, zánět středního ucha, uzliny, mandle, akné, dermatitida, bradavice, lupénka, pásový opar, ekzémy, kopřivka, bércové vředy, cévy, kožní mykózy a plísně, záněty a mykózy pochvy.

Vnitřní použití:
nachlazení, chřipka, kašel, rýma, angina, imunita, infekční průjmy, virové infekce žaludku a střev, tyfus, paratyfus, kolitida, Crohnova nemoc, gastritida, zánět žaludku, žaludeční vředy, potravní i ostatní alergie, plísně, kvasinky, Candida albicans, kandidóza, mykóza, toxoplazmóza, paraziti, cizopasníci, trávení, poruchy krevního systému, revma, artritida, dna, astma, otoky, nádorová onemocnění, poruchy prokrvení, parazitální onemocnění způsobující obrnu, únavu, deprese, snížení paměti, granulony v orgánech, ekzémy, potlačení spolupříčiny některých druhů rakovin, Alzheimerovy nemoci, cukrovky, Hodginovy nemoci atd.

NÁŠ TIP: Dá se použít naprosto na vše, od nachlazení, viróz, bakteriálních infekcí, plísní a mykóz až po vážnější onemocnění. I přes obsah lihu je možno tinktury podávát i malým dětem, u novorozenců se tinkturou léčí například moučnivka. Jde o přírodní produkt a množství lihu je naprosto zanedbatelné, pokud úměrně k váze snížíme počet kapek. Nehledě na vedlejší účinky veškerých chemických léků a antibiotik, která jsou mnohdy podávány zbytečně. Pro vyprchání lihu stačí nakapat tinkturu do trosky vody na lžičku a nechat odstát.

« zpět