Najděte si ten správný náramek, náhrdelník nebo naušnice v široké nabídce bižuterie

Aloe vera, doplňky stravy, vitamíny, minerály

Guarana plod jemně mletý 50g 

Cena:
Množství skladem:4
Množství:

Plody brazilské rostliny guarana obsahují 2-6 % kofeinu, nejvíce v celé rostlinné říši. Díky tomu mají výrazné a dlouhodobé stimulační účinky na centrální nervovou soustavu, zároveň jsou však šetrné k organismu a nepřekyselují žaludek.

Nedostatek energie a vitality, únava, ospalost, ale i problémy se soustředěním, pamětí a sníženou psychickou výkonností – to vše jsou potíže, s nimiž se alespoň občas potýká téměř každý. Rychlou a účinnou pomoc nabízí guarana, keř původem z Brazílie, jehož semena obsahují 3-4 % kofeinu v mimořádně příznivých chemických vazbách na ostatní látky.

Energie, která trvá
Díky vysokému obsahu kofeinu vyniká guarana mimořádnými povzbuzujícími účinky: zmírňuje ospalost, zlepšuje vitalitu, přispívá k mobilizaci energetických zásob organismu, podporuje fyzickou a psychickou výkonnost. Kofein se z guarany uvolňuje postupně, takže její povzbuzující účinky přetrvávají po dobu 6-8 hodin. Na rozdíl od kávy navíc nepřekyseluje žaludek. Je vhodná také v rámci rekonvalescence po delší nemoci.

Povzbuzení pro mozek
Bio Guarana pomáhá zvýšit psychickou odolnost, zlepšuje soustředění, zbystřuje vnímání, příznivě ovlivňuje paměť a další mozkové funkce a pomáhá zvládat zátěžové situace. Díky tomu je vhodná například pro studenty, manažery a další profese kladoucí vysoké nároky na psychiku, ale i pro řidiče, jimž pomáhá udržet pozornost během dlouhých cest.

Pro zdravé srdce i trávení
Guarana má však i další příznivé účinky na celý organismus:

    * zlepšuje prokrvení všech tělesných orgánů a tkání,
    * příznivě ovlivňuje zdraví srdce a trávicí soustavy, zlepšuje peristaltiku střev,
    * působí mírně močopudně,
    * pomáhá zpomalit stárnutí a pozitivně působí na sexuální život,
    * působí protikřečově, což se využívá například při bolestivé menstruaci,
    * přispívá ke zrychlení metabolismu a ovlivňuje pocit hladu, takže se využívá i jako doplněk redukčních kúr.

Díky obsahu kofeinu není guarana vhodná pro děti, těhotné a kojící ženy.

« zpět