Jsme z dovolené zpět, objednávky budeme vyřizovat 17.7.2018. Přejeme Vám krásné léto!

Léčivé byliny

Hloh obecný list a květ 50g 

Cena:
Množství skladem:6
Množství:

V běžně dostupných herbářích a literatuře se uvádí, že v lidovém léčitelství se bylina používala pro své utišující účinky, při nespavosti, při celkové únavě, nedostatku energie, pocitech strachu, nervozitě, při hučení v uších, pro posílení a prokrvení srdečního svalu, pro uklidnění a povzbuzení činnosti srdce, při silném bušení a arytmii, na rozšíření cév srdce, pro zlepšní a stabilizaci jeho činnosti, při angině pectoris, pro vyrovnání krevního tlaku a zlepšní krevního oběhu. Jeho příznivé účinky se projevují až po několika týdnech, někdy až měsících, kdy je třeba ho užívat denně bez přerušení. Potom jsou však překvapivě dobré a trvalé.

Návod k použití:

Nálev (květy, listy a natě): 1 lžičku byliny přelijeme ¼ litrem vroucí vody, necháme cca 10 minut louhovat a poté scedíme. Pijeme 1-3x denně.

Odvar (kořeny, plody a semena): 1-2 lžičky byliny přelijeme ¼ litrem studené vody a v přikryté nádobě necháme 5-10 minut povařit. Odvar necháme cca 15 minut odstát a poté scedíme. Pijeme 1-3x denně.

Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nedoporučuje se těhotným a kojícím ženám a dětem. Skladovat v suchu, temnu a mimo dosah dětí!

« zpět