Dopravné od 59 Kč do cca 5000 balíkoven v ČR. Všem zákazníkům přejeme úspěšný rok 2022!

Přírodní a alternativní medicína, doplňky stravy, tinktury, byliny, léčivé masti a oleje -> Aloe vera, doplňky stravy, vitamíny, minerály

Karnosin komplex 120kapslí  

Cena:
Množství skladem:2
Množství:

Karnosin komplex napomáhá zpomalení stárnutí. Výzkumy ukazují, že karnosin zvyšuje maximální kapacitu buněk pro dělení, ochraňuje DNA před oxidací, má výrazné antioxidační účinky, je stabilizátorem membrány a mezibuněčným tlumičem. Karnosin napomáhá při potížích s klouby a svaly a potížích trávicího traktu, při zraněních, jako prevence před radiací, pro posílení vytrvalosti a imunity. Pomáhá celkově zlepšit zdravotní pohodu, posilovat schopnosti svalů, růst vlasů, zlepšovat spánek a sexuální aktivitu. Účinek karnosinu zesilují jiné antioxidanty, jako jsou vitamin E, vitamin C a další doplňky stravy.

OPC extrakt vinné révy a extrakt z borůvek je přírodní antioxidant, má několikanásobně silnější antioxidační schopnosti než vitamin C (20x účinnější) a než vitamin E (50x účinnější). Chrání buňky organismu a likviduje volné radikály, které způsobují poškození buněk a imunitního systému. OPC je podpora při zpomalení stárnutí, udržuje pružnou pleť a má mnoho příznivých účinků na lidské zdraví.

KOENZYM Q10 má příznivé účinky na srdce celý krevní oběh, má antioxidační účinek a je potřebný pro metabolismus mastných kyselin v mitochondriích.

Doporučené denní dávkování: 1 kapsle 2xdenně (1–0–1)

Složení: L-karnosin (carnosin) 125 mg, vitamin E sukcinit 16 mg, L-karnitin 13 mg, koenzym Q10 20 mg, OPC extrakt vinné révy 20 mg, OPC extrakt z borůvek 20 mg, mikrokrystalická celulóza (obal tobolky), stearan hořečnatý (protispékavá látka).

Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nedoporučuje se těhotným a kojícím ženám a dětem. Skladovat v suchu, temnu a mimo dosah dětí! Distribuce: ROSA Z&Z, s.r.o., Letohradská 58, Praha 7.

« zpět