Všem zákazníkům přejeme pohodový a úspěšný rok 2019

Aloe vera, doplňky stravy, vitamíny, minerály

Karnosin komplex 120kapslí  

Cena:
Množství skladem:6
Množství:

Karnosin komplex (původní název Carosan) je jedním z nejefektivnějších produktů ke zpomalení stárnutí. Výzkumy ukazují, že karnosin zvyšuje maximální kapacitu buněk pro dělení, ochraňuje DNA před oxidací, má výrazné antioxidační účinky, je stabilizátorem membrány a mezibuněčným tlumičem. V minulosti byl karnosin využíván při léčbě artritidy, žaludečních vředů, myopatie, poranění pokožky a ran, pro radiační ochranu, modulaci imunity a pro posílení vytrvalosti. Karnosin komplex velice účinně pomáhá při diabetických komplikacích, jaterních chorobách, kataru, Alzheimerově chorobě a rakovině. Pomáhá celkově zlepšit zdravotní pohodu, posilovat schopnosti svalů, růst vlasů, zlepšovat spánek a sexuální aktivitu. Účinek karnosinu zesilují jiné antioxidanty, jako jsou vitamin E, vitamin C a další doplňky stravy.

OPC extrakt vinné révy a extrakt z borůvek nejúčinnější přírodní antioxidant, má několikanásobně silnější antioxidační schopnosti než vitamin C (20x účinnější) a než vitamin E (50x účinnější). Chrání a rychle regeneruje buňky organismu, likviduje volné radikály, které způsobují poškození buněk a imunitního systému. OPC je podpora při zpomalení stárnutí, jako ochrana proti nádorovému onemocnění, při problémech s praskáním cévek a cévními potížemi, snižuje riziko vzniku křečových žil, působí proti předčasnému kornatění tepen, při senné rýmě a alergiích, při problémech s prostatou, při zpomalení vzniku diabetických komplikací, proti šedému a zelenému zákalu, udržuje pružnou pleť...

KOENZYM Q10 je účinný v případech městnaného srdečního selhávání, vysokého krevního tlaku, anginy pectoris, kardiomyopatie, prolapsu mitrální chlopně a regeneraci po operaci bypassu. Srdce využívá tuky jako primární zdroj své energie. Koenzym Q10 je potřebný pro metabolismus mastných kyselin v mitochondriích. Získaná energie je srdcem využívána pro činnost srdeční pumpy, která zajišťuje cirkulaci krve cévami. Antioxidační účinek na krevní lipidy ochraňuje cévy před aterosklerózou. Antioxidační účinky koenzymu Q10 se zaměřují na tělesné tuky, např. v buněčných membránách, tryglyceridy v krvi, cholesterol, mastné kyseliny, tukové tkáně mozku a nervového systému. Studie prokázaly, že dodávání KOENZYMU Q10 zvyšuje tréninkovou kapacitu a transport kyslíku u lidí se sedavým zaměstnáním. Jedna studie testovala mladé muže se sedavým zaměstnáním při suplementaci 60 mg koenzymu Q10 denně a zaznamenala zlepšení o 312 % za 4 týdny. KOENZYM Q10 urychluje přeměnu uloženého tuku na ATP, což umožňuje jeho spalování na energii. Koenzym Q10 může být nápomocen při redukci váhy zejména v kombinaci s cvičením.

Dávkování: 1 kapsle 2xdenně (1– 0 –1)

Složení: L-karnosin (carnosin) 125 mg, vitamin E sukcinit 16 mg, L-karnitin 13 mg, koenzym Q10 20 mg, OPC extrakt vinné révy 20 mg, OPC extrakt z borůvek 20 mg, mikrokrystalická celulóza (obal tobolky), stearan hořečnatý (protispékavá látka).

« zpět