Všem zákazníkům přejeme pohodový a úspěšný rok 2019

Oříšky, semínka, sušené ovoce, zdravá výživa, koření -> Oříšky, semínka, sušené ovoce

Konopné semínko loupané ČESKÉ 100g/DELIBUTUS 

Cena:
Množství skladem:1
Množství:

Konopné loupané semínko je vhodné do studené kuchyně, do salátů, k sýrům nebo jako velmi zdravé mlsání samostatně. Má příjemnou oříškovou chuť a vůni. Konopná semínka jsou tvořená z 25 % jednoduchými proteiny, 31 % tuky a 34 % uhlohydráty. Obsahují 20 aminokyselin včetně 8 esenciálních, které si lidské tělo v běžných podmínkách neumí syntetizovat. Semínka obsahují také chlorofyl a lecitin. Mají vysoký obsah vitamínu A, B, B1, B2, B3, B6, C, E, P a F. Jsou bohaté na minerály a to zejména na hořčík, železo, fosfor, draslík, vápník, zinek, jód, chrom, stříbro, lithium, draslík, síru a další. Česká konopná manufaktura DELIBUTUS.

Použití:

1 lžíce konopných semen dodá dospělému člověku minimální denní dávku všech potřebných živin. U dětí i dospělých doporučujeme konzumovat 1-2 polévkové lžíce konopných semínek denně. Při potížích i více.

Ideální je užívat konopné semínko ráno nalačno a poté kdykoliv během dne. Loupané konopné semínko je vhodné nejen k přímé spotřebě, ale také jako přísada do cereálních směsí, salátů, pečiva, jogurtů, kaší, omáček a těstovin. Vyzkoušet můžete také konopné mléko nebo osvěžující koktejly (ovoce + konopné semínko).

Vyrobte si domácí konopné mléko:

500 ml vody
100 g loupaných konopných semínek
25 g mandlí
1-2 lžičky skořice (není nutná)
kapka vanilkového přírodního extraktu

Semena a mandle nasypte do 250 ml vody a nechte namočené 24 hodin. Nevařte, jen rozmixujte a dolijte zbývající vodou. Dochuťte vanilkovým extraktem a skořicí. Mléko spotřebujte do 2-3 dnů.

Figura do plavek s českými konopnými superpotravinami!

Ne. Nebudeme vám slibovat nesplnitelné – ani konopí neumí zařídit, že čím více jej jíte, tím více hubnete. Konopné superpotraviny vyrobené ze semínek dozrávajících v panenské přírodě Šumavy však výrazně pomáhají nastavit rovnováhu lidského metabolismu. Díky poměrům nenasycených mastných kyselin a obsahu dalších cenných látek je konopí řazeno mezi superpotraviny s vynikajícími nutričními vlastnostmi. Dna, snížená imunita, problémy se štítnou žlázou, zvýšené nutriční potřeby sportovců, ale i detoxikace organismu či optimalizace přijímaných tuků a jejich spalování jsou jen zlomkem oblastí, ve kterých je dobré sáhnout po zařazení konopí do jídelníčku. Příjem kvalitních tuků má velký vliv na mezibuněčnou komunikaci – díky tomu pomáhá konopí nastavit v lidském těle poměry, kde vše funguje, jak má. Tvorba svalové hmoty, správné spalování tuků, boj s volnými radikály, životní energie, ale i preventivní ochrana před rakovinovým bujením – zde konopí nachází své místo.

5 céček českých konopných superpotravin:

České – tím myslíme skutečně české. Konopí je pěstováno, zpracováváno, baleno a distribuováno v ČR. Podporuje místní ekonomiku, farmáře, hospodaření s půdou, zaměstnanost a nutno podotknout, že to vše při špičkové kvalitě. Zisk výrobce zůstává v ČR.

Čerstvé – není to žádný cestovatel po Zeměkouli. Z pole do skladu pro zpracování, ze zpracování do obalu, z obalu rovnou na pult. Ochutnejte rozdíl.

Citlivě zpracovávané – na prvním místě u nás stojí kvalita. Proto veškeré postupy zpracování jsou s maximálním zaměřením na kvalitu výsledného produktu. Vše je vyrobeno za studena, pro zachování veškerých cenných látek, chuti a aroma.

Chutné – konopný olej získal 2. místo v soutěži o nejlepší olej na veletrhu Cannafest 2015. Má jemnou oříškovou chuť a je velmi chutný, stejně jako semínka, ze kterých je vyráběn.

Celostní – zařazení konopných superpotravin do jídelníčku dostává principům celostního přístupu k lidskému tělu, kdy vše souvisí se vším. Pomáhá-li konopí nastolit rovnováhu organismu od trávení přes imunitu po zásobení cennými vitamíny a minerály, může tak pomoci se všemi možnými neduhy. Od plísní na nehtech přes Crohnovu chorobu a zimní chřipku až po deprese.

« zpět