Jsme z dovolené zpět, objednávky budeme vyřizovat 17.7.2018. Přejeme Vám krásné léto!

Léčivé byliny

Kotvičník nať 50g 

Cena:
Množství skladem:40
Množství:

V běžně dostupných herbářích a literatuře se uvádí, že v lidovém léčitelství se bylina používala u mužů pro zvýšení potence a zvýšení hladiny testosteronu, při mužské neplodnosti a hypertrofii prostaty, při arteroskleróze, ischemické chorobě srdeční, při vysokém krevním tlaku, jako přírodní afrodisiakum pro obě pohlaví, pro zlepšení nálady, tělesné a psychické svěžesti, u žen pro zvýšení hladiny estrogenů, na zmírnění klimakterických obtíží, na odbourání tělesného tuku, při potížích s ledvinami a močových cest, na rozpouštění močových kamenů, při dně, pro vylučování žluči, pro zvýšení peristaltiky střev, na čištění jater, na rozšíření cév jako provence infarktu, na snížení vysokého krevního tlaku, na regeneraci, na snížení hladiny cholesterolu v krvi, jako antisklerotikum, při ischemii a angíně pectoris, na normalizaci krevní srážlivosti, při stařecké hyperplasii prostaty a prostatismu mladších mužů, na zlepšení vidění, na posílení kostí a šlach, na zlepšení svalové regenerace, na tonizaci a vyživení organismu.

Návod k použití:

Nálev (květy, listy a natě): 1 lžičku byliny přelijeme ¼ litrem vroucí vody, necháme cca 10 minut louhovat a poté scedíme. Pijeme 1-3x denně.

Odvar (kořeny, plody a semena): 1-2 lžičky byliny přelijeme ¼ litrem studené vody a v přikryté nádobě necháme 5-10 minut povařit. Odvar necháme cca 15 minut odstát a poté scedíme. Pijeme 1-3x denně.

Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nedoporučuje se těhotným a kojícím ženám a dětem. Skladovat v suchu, temnu a mimo dosah dětí!

« zpět