Dopravné od 59 Kč do cca 5000 balíkoven v ČR. Všem zákazníkům přejeme úspěšný rok 2022!

Kosmetika a rostlinné krmivo pro psy a kočky

Mazaná tlapka 50ml/DELIBUTUS 

Cena:
Dostupnost:Běžně dodáváme do 3 dnů
Množství:

Česká konopná manufaktura DELIBUTUS.

Balzám na tlapičky, který budete svému psovi závidět. Bambucké máslo, konopný, pupalkový a rakytníkový olej, včelí vosk, levandule a tea tree. To není luxusní balzám pro náročnou pleť, ale mazání na tlapičky vašeho psího miláčka. Už nám pár lidí řeklo, že máme zjevně raději psy než lidi… Ale asi máte taky psa, když si čtete popis mazání na tlapky, takže to určitě chápete. Samozřejmě, že máme rádi lidi, jen prostě ti pejsci...No nic, rozumíme si, že ano.

Balzám je určený zejména na zimu, kdy mnoho pejsků musí chodit po zasolených chodnících. Nezapomínejte ale, že není potřeba ošetřovat psí tlapičky před mrazem jako takovým, s tím si hravě poradí.

Pokud bydlíte mimo zasolenou oblast, bude se vám balzámek hodit jako univerzální hojivá mastička, pokud se pejsek někde trochu poraní nebo se mu podebere třeba zapíchnutý trn, případně ho přepadnou nějaké kožní problémy. A taky se bude mastička hodit vám. Díky rakytníku a esenciálním olejům z levandule a tea tree je velmi hojivá, ať už řešíte odřeninku nebo třeba hnisavé akné. Pupalkový a konopný olej zase zajistí hloubkovou regeneraci pokožky a včelí vosk velmi efektivně chrání proti vnějším vlivům. Pes sice nepotřebuje chránit tlapky proti mrazu, ale vaše tlapky si tímhle do mrazu klidně ošetřete. A nejen tlapky, ale i obličej. No prostě ještě budete rádi, že váš pes takovou skvělou kosmetiku má.

Složení: Butyrospermum Parkii Butter, Cannabis Sativa Seed Oil, Oenothera Biennis Oil, Hippoaphae Rhamnodies Oil, Cera Alba, Lavandula Angustifolia Flower Oil, Malaleuca Alternifolia Leaf Oil.

« zpět