Všem zákazníkům přejeme úspěšný rok 2020

Polodrahokamy, minerály, bižuterie, dárky, ezoterika, odrušovače, Teslovy destičky -> Hrnek a medník se spirálou, zářiče, odrušovače, Teslovy destičky

Medníček s biogenerátorem (s keltskou spirálou) burel lesklý (tmavě hnědý)  

Cena:
Množství skladem:1
Množství:

Medníček s biogenerátorem - novinka stará tisíce let. Ručně vyrobená keramika + dřevěná palička.

Keltská spirála je tvarový zářič - biogenerátor, který transformuje bioenergii a vyzařuje ji v axiálním směru. Je to vlastně směrová vysokofrekvenční bioanténa, která usměrněnou a koncentrovanou bioenergii působí na molekuly vody, tyto molekuly mění a aktivuje, podobně jako energie pyramidální, nebo magnetická. Praktický medníček není tak docela obyčejný. Používání dřevěné paličky je sice již známé, ale medník má na dně ještě keltskou spirálu, biogenerátor, pro zvýšení bioenergetické hodnoty a konzervaci potraviny.

Pro větší léčivý účinek se doporučuje vmíchat do medu prášek, drcený list Ginkgo natur, kterému se říká medicína tohoto století, protože léčí civilizační choroby této doby. Ginkgo můžeme také vylouhovat jako silný čaj a po ochlazení jej promícháme s medem na požadovanou hustotu. Tím nám med vydrží stále tekutý a necukernatí. Pozor, med nikdy neohříváme nad 40 st. C.

Objem cca 400ml.

« zpět