DOVOLENÁ do 16.7.2018, přejeme Vám krásné léto!

Léčivé byliny

Měsíček květ 50g 

Cena:
Množství skladem:11
Množství:

V běžně dostupných herbářích a literatuře se uvádí, že v lidovém léčitelství se bylina používala při těžce se hojících ranách a vředech, při drobných poraněních a bolestech kolem nehtů, na křečové žíly, krevní podlitiny, otoky, proleženiny, zapařeniny, plísně na nohou, omrzliny, trhliny na prsních bradavkách po kojení, do sedacích koupele při zánětech tlustého střeva, při nemocech jater a žlučníku, na záněty močového měchýře a močových cest, k uklidňění centrální nervové soustavy, na snížení tlaku krve, na zlepšení činnosti srdce.

Návod k použití:

Nálev (květy, listy a natě): 1 lžičku byliny přelijeme ¼ litrem vroucí vody, necháme cca 10 minut louhovat a poté scedíme. Pijeme 1-3x denně.

Odvar (kořeny, plody a semena): 1-2 lžičky byliny přelijeme ¼ litrem studené vody a v přikryté nádobě necháme 5-10 minut povařit. Odvar necháme cca 15 minut odstát a poté scedíme. Pijeme 1-3x denně.

Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nedoporučuje se těhotným a kojícím ženám a dětem. Skladovat v suchu, temnu a mimo dosah dětí!

« zpět