Dopravné od 59 Kč při platbě předem

ZELENÉ POTRAVINY - chlorella, spirulina, mladý ječmen a pšenice, vojtěška, mořské řasy

Mladý ječmen Plus - Green Barley Plus 80g/NÁSTROJE ZDRAVÍ 

Cena:
Množství skladem:0

Svěží zelený nápoj z mladého ječmene se vyrábí unikátní technologií, při které se mladé výhonky melou na prášek bez působení vysokých teplot a nadměrného tření. Díky tomu zůstanou zachovány důležité látky, jako například enzymy, které se při použití méně šetrných postupů ničí. Nápoj rovněž obsahuje vysoký podíl rozpustné vlákniny, která má stabilizační účinky. Přidanými látkami jsou pouze prášek z mořských řas (1 %) a hnědé rýže (10 %), které naopak doplňují nutriční rovnováhu a dodávají tělu řadu důležitých vitaminů a minerálů.

A čím Mladý ječmen Plus prospívá našemu zdraví?

Obsahuje unikátní kombinaci živin: vitaminy A, B1, B2, B6, E, kyselinu listovou, minerály (křemík, železo, draslík, vápník, hořčík, zinek atd.), enzymy, aminokyseliny, antioxidanty, bioflavonoidy a další látky, a to v ideálních poměrech, které napomáhají jejich vstřebávání a využití v organismu. Téměř polovinu jeho hmotnosti tvoří aktivní enzymy, které spolu s chlorofylem účinně podporují jak šetrnou detoxikaci, tak i hojivé procesy. Chlorofyl navíc pomáhá léčit chudokrevnost a zlepšit distribuci kyslíku k buňkám a tkáním. Díky tomu mladý ječmen pomáhá tělu navracet vitalitu a bojovat s důsledky únavy a stresu, přispívá k celkovému ozdravění organismu a jeho ochraně před nepříznivými vlivy prostředí.

Kromě toho má řadu dalších příznivých účinků:

    * pomáhá zlepšit trávení a působí proti zácpě,
    * přispívá k eliminaci nepříjemných tělesných pachů,
    * poskytuje antioxidační ochranu, díky které je účinnou součástí prevence rakoviny, srdečně cévních chorob, předčasného stárnutí a řady dalších civilizačních nemocí,
    * podporuje imunitu a regeneraci organismu.

Jak mladý ječmen užívat?

Obvyklá denní dávka je 1–2 lžičky denně rozmíchané ve vodě, džusu nebo jiném studeném nápoji (teplo neutralizuje aktivní enzymy). Mnozí odborníci však doporučují i vyšší dávky (až 12 lžiček denně), ale je třeba je zvyšovat postupně. U některých osob se na počátku užívání mohou vyskytnout vedlejší účinky, jako jsou mírné bolesti hlavy, průjem, plynatost apod. Nejsou zdraví nebezpečné, jedná se pouze o projevy intenzivního čištění těla, a odeznívají ihned po dočasném snížení dávek. Většina uživatelů však pociťují pouze příliv energie.

Doporučené dávkování: 1–2 čajové lžičky (tj. 2–4 g) denně.

Návod k použití: 1–2 čajové lžičky zamíchejte do ovocného džusu nebo jiného oblíbeným studeného nápoje. Nepoužívejte horké tekutiny, jelikož teplo neutralizuje aktivní enzymy. Další možností je přidání Mladého ječmene Plus do cereálií, salátu nebo jiného studeného jídla. 

« zpět