Novinka - přírodní energetické nápoje GO&FUN Green Energy Drink

ZELENÉ POTRAVINY - chlorella, spirulina, mladý ječmen a pšenice, vojtěška, mořské řasy

MultiGreen ® - Mladá zelená směs + probiotika120kapslí 48g/NÁSTROJE ZDRAVÍ 

Cena:
Množství skladem:6
Množství:

Tento přípravek obsahuje harmonickou kombinaci zelených potravin a dalších látek, které navzájem zvyšují svoji účinnost. Díky tomu se do organismu dostane opravdu vše, co potřebuje ke svému zdárnému fungování.

Kromě mladých výhonků ječmene a alfalfy tu nalezneme i dvě mikroskopické sladkovodní řasy s mimořádnými účinky na zdraví:

Chlorella je nejbohatším přírodním zdrojem chlorofylu a zároveň jedním z nejúčinnějších detoxikačních prostředků vůbec.

Spirulina Bio výrazně podporuje snižování váhy, je bohatým zdrojem vitaminů (zvláště skupiny B a beta-karotenu), minerálů, enzymů a esenciálních mastných kyselin a má výrazně pomáhá tělu v obraně proti nádorovému bujení.

Dále zde najdeme chaluhu Kelp obsahující vysoké množstí jódu a vitaminu C a laktobacilovou kulturu, která výrazně podporuje vstřebávání všech účinných látek ze zelených potravin.

Obsah živin v zelených nápojích a tedy i míra jejich léčivých účinků jsou ovšem závislé na způsobu a místě pěstování. Mladý ječmen, Mladá pšenice i Alfalfa jsou vyráběny z mladých výhonků, které jsou pěstovány ekologickým způsobem v bohatých sopečných půdách Austrálie, v oblastech s vysokou intenzitou slunečního svitu. Díky tomu mají maximální obsah účinných látek.

Dávkování: 5-10 kapslí denně.

Složení: mladý ječmen, prášek z mladých výhonků (Hordeum), vojtěška-Alfalfa, prášek z mladých výhonků (Medicago sativa), hnědá rýže (Oryza sativa), jablečná vláknina (Malum), chlorella pyrenoidosa, spirulina maxima, laktobacilové kultury-14 druhů, mořská řasa, kelp (Phaeophyceae), rostlinné kapsle (hydroxypropyl methyl celulóza, vhodné pro vegetariány).

« zpět