Dopravné od 59 Kč do cca 5000 balíkoven v ČR. Všem zákazníkům přejeme úspěšný rok 2022!

Přírodní kosmetika -> Sprchové gely, krémy a oleje, koupelové oleje, pěny a soli, mýdla, marocký jíl, intimní hygiena, depilace

Mycí prášek (marocký jíl) Rhassoul 200g/ALVA 

Cena:
Množství skladem:1
Množství:

Pro všechny, kteří si chtějí vyrobit svůj "osobní" čisticí krém. Krém můžete rychle a bez námahy připravit v dlaních, nebo malé mističce. Možno použít k mytí celého těla včetně vlasů místo sprchového gelu a šamponu.

Postup: Prášek postupně a za stálého mícháno přidáme do 3-4 polévkových lžic vody (asi 30 ml), až se vytvoří hustší gel. Ten můžete obohatit éterickými oleji a vychutnat si voňavý zážitek.

Upozornění: Zbytek nespotřebovaného krému lze uchovat v ledničce (max. 3 dny).

Tip:Pro snadné a rovnoměrné nanesení můžete použít štětku na holení.

Na cesty: Tento čistě přírodní mycí prášek nezatěžuje žádným způsobem životní prostředí a je proto vhodný i pro použití ve volné přírodě.

Řada INTENSIV - hloubková očista i péče - pro všechny typy pokožky.

Povzbuzuje samočisticí a samoléčebné schopnosti pokožky. Zakončuje pečující Rhassoul sérii. Může být použita jako doplňující péče k jakémukoli výrobku Alvy.

Alva Rhassoul - čistění a péče.

Rhassoul představuje řadu vysoce účinných výrobků v péči o nečistou a problematickou pleť. Základem je Rhassoul - marocký jílový mycí kámen. Jeho silně čisticí účinky jsou známy již po staletí a vyznačují se vysokou intenzitou a šetrností zároveň. Řada Rhassoul spolehlivě pomáhá předejít tvorbě akné, je vhodná pro osoby trpící alergiemi na syntetické a agresivní tenzidy. Díky efektivním a zároveň šetrným účinkům ji doporučují dermatologové jako léčebnou kúru.

Výsledek dlouholetého vývoje:

Alva Rhassoul série je výsledkem dlouholetého úsilí a pečlivě práce. Všechny výrovky byly konzultovány a vyvíjeny dohromady s univerzitami, aby byla dosažena nejvyšší kvalita a vynikající čisticí péče.

Alva - 100% přírodní funkční biokosmetika.

Záruka kvality:

- Netestováno na zvířatech
- 100% přírodní původ
- Bez chemických konzervantů a přísad na bázi ropy
- Vývoj konzultován s odborníky a lékaři
- S BIO surovinami
- Dermatologicky testováno
- Obsah alkoholu max. 3%

Složení: Maroccan Lava Clay.

« zpět