Všem zákazníkům přejeme pohodový a úspěšný rok 2019

E P I G E N E T I K A

Pomegranate EPIGEMIC 30kapslí/NÁSTROJE ZDRAVÍ  

Cena:
Množství skladem:1
Množství:

Epigeneticum (epigenetika, EpigeneticFood).

Normální funkce srdce, prostaty a erekce. Doplněk stravy obsahuje extrakt z granátového jablka, což je plod marhaníku granátového (Punica granatum). Granátové jablko patří mezi nejstarší pěstované a konzumované druhy ovoce. Vyniká obsahem vitaminů a minerálů a má i řadu dalších pozitivních účinků na organismus. Řada starověkých kultur doporučovala jeho plody také jako účinné afrodiziakum pro muže i ženy. 

Účinky:

Podporuje normální činnost prostaty.

Mužské sexuální zdraví – pomáhá udržet normální erektilní funkci.

Podporuje normální funkci srdce a cév.

Pomáhá udržet normální hladinu cholesterolu.

Antioxidant – chrání lipidy před oxidativním poškozením.

Pomáhá udržet normální hladinu cukru v krvi.

Pomegranate kapsle jsou standardizovány na plné spektrum přírodních složek typicky se  nacházejících  v organicky pěstovaném granátovém jablku. Množství a poměr polyfenolů z granátového jablka v každé dávce je ekvivalentní polyfenolům nacházejících se v 3,5 dcl džúsu z granátového jablka, ale bez cukru a kalorií.

Doporučené dávkování: 1 kapsle denně

Složení: 400 mg extrakt z granátového jablka (stand. min. 30 % Punicalagins  120 mg), 100 mg extrakt z granátového jablka 5:1, rostlinné kapsle (hydroxypropyl methyl celulóza, vhodné pro vegetariány) 96 mg, pomocné látky: oxid křemičitý, stearan hořečnatý, fosforečnan vápenatý (protispékavé látky).

« zpět