Všem zákazníkům přejeme pohodový a úspěšný rok 2019

Přírodní kosmetika -> Dekorativní kosmetika

Pudrová růž No. 2 - růžové dřevo Trend sensitiv 6g/LAVERA 

Vaše cena:
Běžná cena:329,00 Kč
Ušetříte - sleva:54.71% / 180,00 Kč
Množství skladem:2
Množství:

Jedná se o doprodej z důvodu inovace celé řady dekorativní kosmetiky Lavera Trend sensitiv, nejedná se o výprodej z důvodu končící expirace.

S BIO jojobou a BIO měsíčkem. Pudrová růž kosmetiky lavera se výborně přizpůsobuje přirozeným barvám pleti. Obličej získává jemné tónování, aniž by se zdál být nalíčen - ideální pro decentní a přesto výrazný make-up.

Tip na profesionální nalíčení: U oválného obličeje působí růž nejlépe, nanesete-li ji přímo na lícní kosti. U kulatého obličeje ji můžete uplatnit pod lícními kostmi, aby obličej vypadal opticky užší.

Záruka Lavery:
- rostlinné suroviny pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství a jsou certifikovány podle přísných směrnic pro biologické pěstování INAC/ECOCERT
- výrobky neobsahují syntetické konzervanty, emulgátory, barviva, parfémy, parafín, silikon, vazelínu ani jiné ropné produkty, které jsou pro lidský organismus cizí
- výrobky ani výchozí suroviny nejsou testovány na zvířatech, lavera také nepoužívá suroviny z mrtvých zvířat
- transparentní výrobní postupy a plná deklarace všech použitých surovin
- ekologie výroby a recyklovatelnost všech obalů

Složení: talk, stearat hořečnatý, glycerínový olej, směs éterických olejů**, vitamin E, ceramidy (lipidy podobné lipidům v kůži), kyselina křemičitá, olej z měsíčku*, [+/- slída, oxid železitý, Manganphosphat, oxid titaničitý, lazurit].

*Suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství
**Přírodní esenciální oleje

BDIH

Vegan

« zpět