Novinka od Lavery - řada Hydro sensation a micelární plaťová voda pro dokonalou pleť

Tibetská medicína EPAM - Boris Tichanovský: tinktury, tobolky, zelený jíl -> Tobolky (bylinné kapsle)

Tobolky kozlík 100ks/EPAM 

Vaše cena:
Běžná cena:217,00 Kč
Ušetříte - sleva:8.29% / 18,00 Kč
Množství skladem:1
Množství:

Tobolky se používají při nespavosti. Při užívání lidé rychleji usínají, prohlubuje se u nich spánek a to i u chronické nespavosti a bez vedlejších účinků. Tobolky mají protikřečové účinky, snižují podrážděnost, pomáhají odstranit úzkost a napětí. Používají se při nespavosti, depresi, hysterii, fobii, neurastenii, žaludečních a srdečních neurózách. Při použití snižují krevní tlak a jsou tedy vhodné při angíně pektoris a hypertenzi. Účinky tobolek se zvyšují při současné aplikaci tinktury EPAM 96.

Tobolky obsahující kořen kozlíku-valerián jsou nejsilnějším přírodním dostupným lékem se sedativními a uvolňujícími účinky. Slovo Valerián pochází z latiny a znamená silný. Jeho aplikace v tobolkách EPAM je tou nejsilnější možnou formou užití, protože do organismu se dostává celý kořen. Kozlík se stal pro své uklidňující účinky oficiálním lékem Spojených států již v roce 1820. Tobolky obsahují všechny složky se sedativními účinky, které se v kozlíku nacházejí, tzv.valepotriáty, protože největší koncentrace je obsažena v kořenech.

Výhoda této formy aplikace spočívá v tom, že spotřebitel necítí chuť bylinek, která může být pro někoho nepříjemná, jako např. zeměžluč, pelyněk, hořec, kozlík. Další výhodou je, že spotřebitel zkonzumuje celou bylinku, to znamená, že se do organismu dostanou všechny účinné látky dané bylinky, které se nezískají ani výluhem nebo macerací. Tobolky obsahují bylinu nebo směs bylin bez jakýchkoliv pojidel, konzervantů, barviv nebo dochucovadel.

Dávkování: 1–3x denně 1–3 tobolky v závislosti na závažnosti problémů. Při nespavosti 3 tobolky před spaním, při chronické nespavosti můžete zvýšit dávku na 6 tobolek před spaním, ale postupným zvyšováním po jedné tobolce za 3 dny. Účinky tobolek se zvyšují při současné aplikaci EPAMu 96.

Složení: kořen kozlíku, želatinová tobolka.

« zpět