Jsme z dovolené zpět, objednávky vyřizujeme každý den. Přejeme Vám krásné léto!

Tibetská medicína EPAM - Boris Tichanovský: tinktury, tobolky, zelený jíl -> Tobolky (bylinné kapsle)

Tobolky očišťující směs proti parazitům 100ks/EPAM 

Cena:
Množství skladem:2
Množství:

Očisťující směs proti parazitům.

Vědecké výzkumy potvrdily informaci, že se v lidském těle nachází více jak 300 druhů rozmanitých červů, kteří se liší svojí velikostí a dobou parazitující v lidském organismu, která bývá velmi dlouhá. Jde o dobu 15–20 let. Paraziti nejčastěji žijí ve střevech, v játrech, plicích. Zřídka se vyskytují ve slinivce, gynekolgických orgánech, nebo v srdci. Když jsme červy nakaženi, způsobuje nám to řadu vážných zdravotních problémů.

1. Červi se živí esenciálními látkami, které si organizmus nedokáže sám vyrobit a jsou životně důležité. člověk je získává pouze potravou.

2. Způsobují řadu onemocnění - kolitidy, hepatitidy, pneumonii, cukrovku, alergie, dokonce i infarkt myokardu.

Podle UNESCA je každý druhý člověk nakažen červy. Při výzkumu, který provedla, Marie Simjonovová zjistila, že neexistuje člověk, který by ve svém organismu neměl parazity. Oficiální medicína používá proti parazitům silné toxické preparáty, které mají silné vedlejší účinky. Kromě toho mají tyto preparáty zúžené působení. Reagují pouze na některé parazity a na některé nepůsobí vůbec. Lidové léčitelství má bohaté a dlouholeté výborné zkušenosti s léčbou parazitů. V lidové medicíně Ruska, Číny a Tibetu existují recepty, které člověku neškodí a zbaví ho prakticky všech parazitů. Paní Simjonovová je členem Ruské akademie věd. Je autorkou mnoha vědeckých publikací, ve kterých popisuje metodiku, která se nazývá ,,zbav se všech parazitů a žij bez nich“. Ve své škole používá směs bylin ženšenu, řebříčku, pelyňku, hřebíčku a dalších bylin. Díky tomuto receptu se zbavilo parazitů více jak 1000 lidí, což bylo potvrzeno důkladnými laboratorními testy. Nyní máte možnost se parazitů zbavit i vy."

Pro úspěšnost celé kůry doporučujeme užívat EPAM Francouzský zelený jíl a tinkturu EPAM 11.

Výhoda této formy aplikace spočívá v tom, že spotřebitel necítí chuť bylinek, která může být pro někoho nepříjemná, jako např. zeměžluč, pelyněk, hořec, kozlík. Další výhodou je, že spotřebitel zkonzumuje celou bylinku, to znamená, že se do organismu dostanou všechny účinné látky dané bylinky, které se nezískají ani výluhem nebo macerací. Tobolky obsahují bylinu nebo směs bylin bez jakýchkoliv pojidel, konzervantů, barviv nebo dochucovadel.

Dávkování: Užívání: 4x denně 30 minut před jídlem, po dobu 14 dní. Poté udělejte 14ti denní přestávku, po které následuje 14ti denní užívání směsi. Abyste se zbavili parazitů, stačí provést jednou tento cyklus užívání. Jedna denní dávka se aplikuje podle Vaší hmotnosti. 1 tobolka na 20 kg hmotnosti (zaokrouhluje se směrem nahoru). To znamená, že člověk vážící 60 kg si vezme na jednu dávku 3-4 tobolky, 30 minut před jídlem. Doporučuje se 4x za den 30 minut před jídlem, to je 12-16 tobolek za den pro člověka vážícího 60 kg. Preventivně lze celý komplex užívání opakovat po dvouměsíční přestávce. V průběhu 14ti denní pauzy doporučujeme užívat EPAM Francouzský zelený jíl. Při očistné kůře v průběhu 14 denního užívání směsi aplikujte tinkturu EPAM 11 3x denně 7–9 kapek do převařené vychladlé vody, hodinu po jídle.

Složení: čerstvě usušený a velmi kvalitní žen-šen, anýz, hřebíček, pelyněk a měsíček nasbíraný ve volné přírodě, želatinová tobolka.

« zpět