Jsme z dovolené zpět, objednávky budeme vyřizovat 17.7.2018. Přejeme Vám krásné léto!

Tibetská medicína EPAM - Boris Tichanovský: tinktury, tobolky, zelený jíl -> Tobolky (bylinné kapsle)

Tobolky ženšen 100ks/EPAM 

Cena:
Množství skladem:1
Množství:

Při oslabení organismu způsobeném viry, bakteriemi, parazity, nádory, tělesnou a psychickou vyčerpaností. Tobolky zlepšují chuť do života, chrání oběhový systém, snižují hladinu cholesterolu a cukru v krvi, udržují tělesnou hmotnost a posilují organismus v rekonvalescenci po chirurgických zákrocích a mikrobiální infekci.

ŽEN-ŠEN: je jednou z nejstarších léčivých rostlin používanou přes 3000 let. Žen-šen je významným adaptogenem pro naše země s malou dosažitelností kvalitního asijského kořene, a právě proto vám nabízíme velmi kvalitní čerstvý žen-šen dovezený z Číny, který obsahuje vysoké množství ginsenosidů a polysacharidů. Přípravek působí proti některým typům rakovinových nádorů, snižuje krevní tlak a nežádoucí cholesterol LDL. Saponiny žen-šenu snižují vyčerpanost organismu. Ginsenoidy výrazně zvyšují hladiny imunoglobulinu IgM,IgG, což má za následek zvýšení imunity.

Výhoda této formy aplikace spočívá v tom, že spotřebitel necítí chuť bylinek, která může být pro někoho nepříjemná, jako např. zeměžluč, pelyněk, hořec, kozlík. Další výhodou je, že spotřebitel zkonzumuje celou bylinku, to znamená, že se do organismu dostanou všechny účinné látky dané bylinky, které se nezískají ani výluhem nebo macerací. Tobolky obsahují bylinu nebo směs bylin bez jakýchkoliv pojidel, konzervantů, barviv nebo dochucovadel.

Dávkování: 1–3x denně 1–2 tobolky v závislosti na závažnosti onemocnění.

Složení: kvalitní čínský žen-šen, želatinová tobolka.

« zpět