Dopravné do více než 5300 BALÍKOVEN pouze 65 Kč (zásilky v hodnotě od 1500 Kč zdarma).

Přírodní kosmetika -> Péče o zuby

Ústní voda bez alkoholu AloeFresh 500ml/ESI 

Cena:
Množství skladem:1
Množství:

Ústní voda na bázi šťávy z Aloe Vera s aktivními ingrediencemi jako je Tea Tree olej, ananas, propolis a sléz.

Neobsahuje alkohol, fluor, parabeny, SLS (syntetické pěnivě látky) ani syntetická barviva.

Aloe vera - zklidňující účinek

Sléz - tišivý účinek

Tea-tree olej - přirozené antiseptikum

Ananas - hojivý účinek na dásně

Propolis - antibakteriální účinek

Peprmint a menthol - přirozená chuť a chladivý účinek

Pravidelným používáním výrobků AloeFresh s jedinečnou skladbou přírodních látek zamezíte tvorbě zubních kazů, onemocnění dásní, tvorbě zubního plaku a docílíte zdravého, přirozeně bílého chrupu.

Obvyklou součástí zubních past je určité procento vody, která však nemá žádný zvláštní účinek. Ve výrobcích AloeFresh bylo toto procento vody nahrazeno směsí čisté šťávy z aloe vera a dalších přírodně aktivních látek. Další účinnou složkou přípravků AloeFresh je carboxymethylchitosan. Klinické studie potvrdily jeho pozitivní účinky v oblasti prevence onemocnění zubů a dásní, neutralizuje pH v dutině ústní. Studie rovněž prokázaly, že carboxymethylchitosan působí po dobu několika hodin, čímž výrazně snižuje riziko vzniku zubního kazu.

Produkty společnosti ESI jsou vyrobeny z přirozeně pěstovaných rostlin bez použití pesticidů a chemických hnojiv. Přípravky AloeFresh neobsahují fluor a jsou slazeny xylitolem. Xylitol je přírodní sladidlo a na rozdíl od běžného cukru má příznivé účinky na zubní sklovinu. Podle posledních vědeckých poznatků dokonce působí proti vzniku zubního kazu.

Země původu: Itálie

Složení: Aqua, Sorbitol, Polysorbate 20, Aloe Barbadensis (aloe vera), Mentha Pipetita Oil (máta peprná), Sodium Lauroyl Sorcosinate, Carboxymethyl Chitosan, Menthol, Melaleuca Alternifolia Oil (tea-tree olej), Ananas Sativus Extract (ananas), Malva Sylvestris Extract (sléz lesní), Propolis Cera (propolis), Escin, Xylitol, Sodium Hydroxymethylglycinate, Citrid Acid, Cl 75810 (chlorofyl - přírodní barvivo).

« zpět