Dopravné od 59 Kč při platbě předem

Tibetská medicína EPAM - Boris Tichanovský: tinktury, tobolky, zelený jíl -> Zelený jíl

Zelený jíl prášek 170g/EPAM 

Cena:
Množství skladem:1
Množství:

Zelený jíl má absorbční, antioxidační a čisticí vlastnosti. Chrání sliznici, pomáhá při onemocnění žaludečně střevního traktu, posiluje organismus při únavě, stresu, vysílení a rekonvalescenci. Zelený jíl se nevstřebává, ale dochází k jeho přirozenému vyloučení z organismu.

Vyrobeno ve spolupráci s Jos. A. Zentrich – Parma. Pro ty z vás, kterým nevyhovuje sypký jíl, jsme připravili alternativu zeleného jílu v tobolkách, který má stejné účinky jako jíl sypký. Francouzský zelený jíl je na vnitřní užití. Regenerační čistící kůru je vhodné absolvovat preventivně 1–2x ročně, nejlépe na jaře a na podzim, při změně ročního období. V případě zdravotních potíží samozřejmě podle potřeby. Zelený jíl aktivovaný ve vodě čistí „trubky" od úst přes celý trávicí trakt až dolů.

Dávkování:

Prášek: čajovou lžičku jílu nasypte večer do 150 ml vody, zamíchejte a nechte do rána aktivovat. První 3 dny pijte pouze odstátou jílovou vodu. Od 4. dne ráno vodu s jílem znovu zamíchejte a nalačno vypijte. Nepoužívejte kovové nádobí!

Jílové tobolky: působí až v žaludku a je vhodné je užívat v případě zažívacích potíží, při pálení žáhy, při průjmu. Doporučujeme jílové tablety přibalit na cesty, zvláště do exotických zemí, kde je riziko žaludečních potíží a průjmů větší. Užívejte 3x denně 2 tablety, 15 minut před jídlem.

Složení: Francouzský zelený jíl, glukóza.

« zpět