Provoz e-shopu nepřerušen, zásilky nadále odesíláme každý pracovní den.

Přírodní kosmetika -> Péče o zuby

Zubní pasta AloeFresh Crystal Mint (mátová pro svěží dech) 100ml/ESI 

Cena:
Množství skladem:13
Množství:

Přírodní gelová zubní pasta pro svěží dech a krásně lesklé zuby. Obsahuje jemné křemičité mikrokrystaly, které zajišťují přirozené čištění zubů bez poškození skloviny. Rovněž šetrně čistí i dásně bez následného podráždění. Obsah máty podporuje svěží dech. Carboxymethylchitosan dlouhodobě snižuje pH v ústech a zabraňuje tak tvorbě zubního kazu, což prokazují dlouholeté studie.

Neobsahuje fluor, parabeny, SLS (syntetické pěnivě látky) ani syntetická barviva.

Aloe vera - antibakteriální, antiseptický a zklidňující účinek

Křemičité krystaly - přírodní běicí efekt

Heřmánek - zklidňující účinek

Jírovec maďal (koňský kaštan) - protizánětlivý účinek

Echinacea (třapatka nachová) - antiseptický účinek

Peprmint (máta) a menthol - svěží dech a chladivý účinek

Carboxymethylchitosan - ochrana zubní skloviny

Pravidelným používáním výrobků AloeFresh s jedinečnou skladbou přírodních látek zamezíte tvorbě zubních kazů, onemocnění dásní, tvorbě zubního plaku a docílíte zdravého, přirozeně bílého chrupu.

Obvyklou součástí zubních past je určité procento vody, která však nemá žádný zvláštní účinek. Ve výrobcích AloeFresh bylo toto procento vody nahrazeno směsí čisté šťávy z aloe vera a dalších přírodně aktivních látek. Další účinnou složkou přípravků AloeFresh je carboxymethylchitosan. Klinické studie potvrdily jeho pozitivní účinky v oblasti prevence onemocnění zubů a dásní, neutralizuje pH v dutině ústní. Studie rovněž prokázaly, že carboxymethylchitosan působí po dobu několika hodin, čímž výrazně snižuje riziko vzniku zubního kazu.

Produkty společnosti ESI jsou vyrobeny z přirozeně pěstovaných rostlin bez použití pesticidů a chemických hnojiv. Přípravky AloeFresh neobsahují fluor a jsou slazeny xylitolem. Xylitol je přírodní sladidlo a na rozdíl od běžného cukru má příznivé účinky na zubní sklovinu. Podle posledních vědeckých poznatků dokonce působí proti vzniku zubního kazu.

Země původu: Itálie 

Složení: Sorbitol, Aqua, Hydrated Silica, Glycerin, Xylitol, Xhanthan Gum, Sodium Myristoyl Sarcosinate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Menthol, Ammonium Glycyrrihizate, Carboxymethyl Chitosan, Mentha Viridis Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Echinacea Angustifolia Leaf Extract, Aesculus Hippocastanum Extact, Aroma, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Silica, Citric Acid, Cl 75810 (chlorofyl - přírodní barvivo), CI 74160.

« zpět