Dopravné do více než 5300 BALÍKOVEN pouze 65 Kč (zásilky v hodnotě od 1500 Kč zdarma).

Přírodní kosmetika -> Péče o zuby

Zubní pasta AloeFresh Homeopatic Whitening (homeopatická bělicí) 100ml/ESI 

Vaše cena:
Běžná cena:124,00 Kč
Ušetříte - sleva:9.68% / 12,00 Kč
Množství skladem:5
Množství:

Přírodní zubní pasta s originálními přírodními složkami je složena z jedinečných kombinací přírodních aktivních látek s bělícími a rozjasňujícícmi účinky pro přirozeně bílé a lesklé zuby. Zubní pasta obsahuje křemičité mikrokrystaly a tím vytváří peelingový efekt. Čistí zuby i dásně velmi jemně, aniž by je zubní pasta dráždila. Neobsahuje mentol a proto je vhodná při homeopatické léčbě.

Neobsahuje fluor, parabeny, SLS (syntetické pěnivě látky) ani syntetická barviva.

Aloe vera - antibakteriální, antiseptický a zklidňující účinek

Šalvěj - protizánětlivý účinek

Lékořice - zklidňující účinek

Lišejník islandský - bělicí účinek

Xylitol - přirodní sladidlo

Pravidelným používáním výrobků AloeFresh s jedinečnou skladbou přírodních látek zamezíte tvorbě zubních kazů, onemocnění dásní, tvorbě zubního plaku a docílíte zdravého, přirozeně bílého chrupu.

Obvyklou součástí zubních past je určité procento vody, která však nemá žádný zvláštní účinek. Ve výrobcích AloeFresh bylo toto procento vody nahrazeno směsí čisté šťávy z aloe vera a dalších přírodně aktivních látek. Další účinnou složkou přípravků AloeFresh je carboxymethylchitosan. Klinické studie potvrdily jeho pozitivní účinky v oblasti prevence onemocnění zubů a dásní, neutralizuje pH v dutině ústní. Studie rovněž prokázaly, že carboxymethylchitosan působí po dobu několika hodin, čímž výrazně snižuje riziko vzniku zubního kazu.

Produkty společnosti ESI jsou vyrobeny z přirozeně pěstovaných rostlin bez použití pesticidů a chemických hnojiv. Přípravky AloeFresh neobsahují fluor a jsou slazeny xylitolem. Xylitol je přírodní sladidlo a na rozdíl od běžného cukru má příznivé účinky na zubní sklovinu. Podle posledních vědeckých poznatků dokonce působí proti vzniku zubního kazu.

Země původu: Itálie 

Složení: Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Xylitol, Xanthan Gum, Aroma, Glycerin, Cetraria Islandica Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salvia Officinalis Leaf Ectract, Sodium Myristoyl Sarcosinate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Sodium Hydroxymethylglycinate, Ammonium Glycyrrhizate, Citric Acid, Silica, Cl 74260, Cl 77891.

« zpět