Novinka - přírodní energetické nápoje GO&FUN Green Energy Drink

Přírodní kosmetika -> Péče o zuby

Zubní pasta AloeFresh Smile (jemně bělicí) 100ml/ESI 

Cena:
Množství skladem:2
Množství:

Přírodní gelová zubní pasta z Aloe vera s bělicím účinkem. Její neustálé používání zaručuje postupný návrat k zářivě bílé barvě skloviny zubů.

Neobsahuje fluor, parabeny, SLS (syntetické pěnivě látky) ani syntetická barviva.

Aloe barbadensis - uklidňující, hojivé a protizánětlivé účinky

Cetraria islanica - zvýšení jasu, změkčení a čisticí účinky

Tilia cordata linden - změkčovací, snižující překrvení, uklidňující a osvěžující účinky

Melaleuca alternifolia - antimikrobiální vlastnosti

Mentha veridis - antiseptikum, snižuje překrvení, dává pocit svěžesti

Aesculus hippocastanum Aescin - snižuje překrvení, zvýšení jasu, silný protizánětlivý a protinákazový účinek

Hydrated silica - přírodní bělicí účinek

Xylitol - sladidlo, prevence tvorby zubního kazu

Pravidelným používáním výrobků AloeFresh s jedinečnou skladbou přírodních látek zamezíte tvorbě zubních kazů, onemocnění dásní, tvorbě zubního plaku a docílíte zdravého, přirozeně bílého chrupu.

Obvyklou součástí zubních past je určité procento vody, která však nemá žádný zvláštní účinek. Ve výrobcích AloeFresh bylo toto procento vody nahrazeno směsí čisté šťávy z aloe vera a dalších přírodně aktivních látek. Další účinnou složkou přípravků AloeFresh je carboxymethylchitosan. Klinické studie potvrdily jeho pozitivní účinky v oblasti prevence onemocnění zubů a dásní, neutralizuje pH v dutině ústní. Studie rovněž prokázaly, že carboxymethylchitosan působí po dobu několika hodin, čímž výrazně snižuje riziko vzniku zubního kazu.

Produkty společnosti ESI jsou vyrobeny z přirozeně pěstovaných rostlin bez použití pesticidů a chemických hnojiv. Přípravky AloeFresh neobsahují fluor a jsou slazeny xylitolem. Xylitol je přírodní sladidlo a na rozdíl od běžného cukru má příznivé účinky na zubní sklovinu. Podle posledních vědeckých poznatků dokonce působí proti vzniku zubního kazu.

Země původu: Itálie 

Složení: Hydratovaná Silica, Aloe Barbadensis, Sodium Lauryl Sarcosinate, Mentha Viridis, výtažek Tilia Cordata, olej Melaleuca Alternifolia (čajovník), výtažek Cetraria Islandica, výtažek Aesculus Hippocastanum, olej Mentha Viridis.

« zpět