Dopravné do cca 5000 BALÍKOVEN pouze 65 Kč (zásilky v hodnotě od 1500 Kč zdarma).

Přírodní kosmetika -> Péče o zuby

Zubní pasta AloeFresh Smile (jemně bělicí) 100ml/ESI 

Cena:
Množství skladem:4
Množství:

Přírodní gelová zubní pasta z Aloe vera s bělicím účinkem. Její neustálé používání zaručuje postupný návrat k zářivě bílé barvě skloviny zubů.

Neobsahuje fluor, parabeny, SLS (syntetické pěnivě látky) ani syntetická barviva.

Aloe barbadensis - uklidňující, hojivé a protizánětlivé účinky

Cetraria islanica - zvýšení jasu, změkčení a čisticí účinky

Tilia cordata linden - změkčovací, snižující překrvení, uklidňující a osvěžující účinky

Melaleuca alternifolia - antimikrobiální vlastnosti

Mentha veridis - antiseptikum, snižuje překrvení, dává pocit svěžesti

Aesculus hippocastanum Aescin - snižuje překrvení, zvýšení jasu, silný protizánětlivý a protinákazový účinek

Hydrated silica - přírodní bělicí účinek

Xylitol - sladidlo, prevence tvorby zubního kazu

Pravidelným používáním výrobků AloeFresh s jedinečnou skladbou přírodních látek zamezíte tvorbě zubních kazů, onemocnění dásní, tvorbě zubního plaku a docílíte zdravého, přirozeně bílého chrupu.

Obvyklou součástí zubních past je určité procento vody, která však nemá žádný zvláštní účinek. Ve výrobcích AloeFresh bylo toto procento vody nahrazeno směsí čisté šťávy z aloe vera a dalších přírodně aktivních látek. Další účinnou složkou přípravků AloeFresh je carboxymethylchitosan. Klinické studie potvrdily jeho pozitivní účinky v oblasti prevence onemocnění zubů a dásní, neutralizuje pH v dutině ústní. Studie rovněž prokázaly, že carboxymethylchitosan působí po dobu několika hodin, čímž výrazně snižuje riziko vzniku zubního kazu.

Produkty společnosti ESI jsou vyrobeny z přirozeně pěstovaných rostlin bez použití pesticidů a chemických hnojiv. Přípravky AloeFresh neobsahují fluor a jsou slazeny xylitolem. Xylitol je přírodní sladidlo a na rozdíl od běžného cukru má příznivé účinky na zubní sklovinu. Podle posledních vědeckých poznatků dokonce působí proti vzniku zubního kazu.

Země původu: Itálie 

Složení: Sorbitol, Aqua, Hydrated Silica, Xylitol, Glycerin, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Xanthan Gum, Menthol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Mentha Viridis Extract, Cetraria Islandica Extract, Tilia Cordata Extract, Aesculus Hippocastanum Extract, Amonium Glycyrrhizate, Mentha Viridis (Spearmint) Oil, Melalecua Alternifolia (Tea Tree) Oil, Chlorophyll, Heliantus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Chromium Oxide Green, Glycine Soja (Soybean) Oil, Gelatin, Acacia Senegal Gum, Cellulose Gum, Potassium Citrate, Mica, Bismuth Oxychloride, Cl 77492, Citric Acid.

« zpět